قیمت Game Pass دوباره افزایش خواهد یافت

مایکروسافت از افزایش قیمت Game Pass خبر داد و ردیف جدیدی از این سرویس اشتراکی را معرفی کرد.

طی سال‌های گذشته، Game Pass چندین بار با افزایش قیمت مواجه شده است، اما مایکروسافت به دلیل معرفی آثار اکتیویژن بلیزارد مانند Call of Duty: Black Ops 6 به لیست بازی‌های این سرویس، دوباره قیمت‌ها را افزایش داد. اوایل امسال فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس اعلام کرد که افزایش قیمت Game Pass اجتناب ناپذیر است.

همانطور که توسط Windows Central Media گزارش شده است، مایکروسافت قیمت Game Pass را افزایش داده و سطح جدیدی از این سرویس را برای کاربران جدید معرفی کرده است. قیمت اشتراک سالانه Xbox Game Pass Core از 59.99 دلار به 74.99 دلار افزایش خواهد یافت. با این حال، قیمت اشتراک ماهانه Xbox Game Pass بدون تغییر باقی خواهد ماند (9.99 دلار).

قیمت اشتراک ماهانه Xbox Game Pass Ultimate از 16.99 دلار به 19.99 دلار افزایش خواهد یافت. در حالی که کاربران PC Game Pass باید 11.99 دلار برای اشتراک ماهانه بپردازند. مایکروسافت اعلام کرد که قیمت ها در سطح جهانی افزایش می یابد و این تغییرات از 22 شهریور 1403 (12 سپتامبر 2024) اعمال می شود.

Xbox Game Pass سطح پایه جایگزین Xbox Game Pass استاندارد می شود که از سپتامبر 2024 با قیمت 14.99 دلار در ماه در دسترس خواهد بود، اما امکان امتحان بازی های Xbox در روز راه اندازی را ارائه نمی دهد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  Astro's Star Wars Mandalorian Gaming Headset Is $100 Off