قیمت کنترلرهای رده بالای PS5 Razer در آستانه Prime Day به میزان قابل توجهی کاهش یافته است

اوایل این هفته، Walmart اولین تخفیف بزرگ را بر روی دسته PlayStation DualSense Edge ارائه کرد، اما متأسفانه در عرض یک روز فروخته شد. اما برای دارندگان پلی‌استیشن 5 (و رایانه‌های شخصی) که هنوز یک کنترلر قابل سفارشی‌سازی و متمرکز بر رقابت می‌خواهند، آمازون یک معامله عالی در Prime Day بر روی Razer Wolverine V2 Pro، یکی از معدود کنترل‌کننده‌های رسمی PS5 دارد. به طور معمول 250 دلار، می توانید Wolverine V2 Pro را تنها با 165 دلار دریافت کنید. این تا کنون کمترین قیمت است – در واقع، اگر این یک خطای قیمت گذاری باشد که به زودی ناپدید می شود، تعجب نمی کنیم.

فقط مدل مشکی واجد شرایط دریافت این قیمت است، زیرا نسخه سفید آن با قیمت 200 دلار به فروش می رسد که کمترین قیمت برای Wolverine V2 Pro تا به امروز بود. ما نوشتن این مقاله را با در نظر گرفتن قیمت 200 دلار برای هر دو رنگ آغاز کردیم، اما سپس قیمت 165 دلار مطرح شد. مسلماً، لیست قیمت 250 دلاری بسیار زیاد است، اما صرف نظر از این، معاملات این کنترلر چندان معمول نیست.

Razer Wolverine V2 Pro
Razer Wolverine V2 Pro

Wolverine V2 Pro دارای دکمه‌های لمسی Razer و دکمه‌های شانه‌ای مکانیکی لمسی است که فاصله فعال‌سازی کوتاه‌تری دارند، پد D میکروسوئیچ هشت طرفه برای بازی‌های دقیق‌تر و قفل‌های ماشه.

همچنین شش دکمه قابل تعویض، جوی استیک های قابل تعویض و لمس شخصی Razer از طریق نورپردازی کروما RGB وجود دارد که در سراسر دستگاه پخش می شود. با برنامه Razer Controller که در تلفن همراه و رایانه شخصی موجود است، می توانید ورودی ها را مجدداً نقشه برداری کنید و پروفایل های سفارشی را پیکربندی کنید.

بخوانید  نسخه بازسازی شده Metal Gear Solid 3 امسال منتشر می شود

شایان ذکر است که شما محرک های تطبیقی، بازخورد لمسی یا بلندگوی داخلی دریافت نمی کنید. بنابراین، این حذفیات باید قبل از انتخاب مسیر شخص ثالث ارزیابی شوند.

به طور کلی، این یک کنترلر قوی برای بازی های رقابتی در ژانرهای مبارزه ای و تیراندازی اول شخص است. بعلاوه، دارای میله های آنالوگ افست است، بنابراین اگر چیدمان کنترلر Xbox را ترجیح می دهید، این یک مزیت بزرگ است.

Wolverine V2 Pro تنها کنترلر شخص ثالث حرفه ای برای PS5 نیست. کنترلر دیگری که باید در نظر بگیرید این است Victrix Pro BFGیک کنترلر بی سیم ماژولار با فرم فاکتور کنترلرهای Xbox. می توانید جوی استیک ها را به صورت موازی یا افست پیکربندی مجدد کنید. Pro BFG همچنین دارای یک ماژول بازی مبارزه با شش دکمه است. دارای چهار دکمه پشتی قابل تعویض، سه سبک D-pad و توقف های ماشه قابل تنظیم است که Victrix Pro BFG را به همه کاره ترین کنترلر PS5 در بازار تبدیل می کند – و یکی از برترین انتخاب های ما در جمع بندی بهترین کنترلرهای PS5.

THE Victrix Pro BFG نیز با قیمت عالی در آمازون به فروش می رسدشما می توانید مدل مشکی را با قیمت 158 دلار تهیه کنید. طرفداران Call of Duty می توانند نسخه ویژه Midnight Mask (کامو آبی) را با قیمت 170 دلار خریداری کنند..

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر