قیمت و مشخصات جدیدترین مانیتورهای بازار را در زومیت مقایسه کنید


شما می‌توانید بیش از ۲۳۰۰ مانیتور مختلف را در بخش محصولات زومیت مقایسه کرده و ارزان‌ترین فروشنده مدل موردنظر آن‌ها را پیدا کنید.

هیچ سیستم کامپیوتری بدون مانیتور تکمیل نمی‌شود؛ این محصولات الکترونیکی عموما فراتر از قیمت دلاری خود در ایران فروخته می‌شوند و به خودی خود نیز کالای ارزانی محسوب نمی‌شوند؛ بنابراین حتما نیاز است پیش از خرید مانیتور اطلاعاتی پیرامون مدل‌های موردنظرتان کسب کنید. در بخش محصولات زومیت بیش از ۲۳۰۰ مانیتور برای مقایسه مشخصات و تصاویر در دسترس شما هستند؛ همچنین شما می‌توانید تمام مدل‌های موجود در بازار ایران را نیز از نظر قیمت مقایسه و ارزان‌ترین فروشنده معتبر آن را پیدا کنید.

انواع مانیتور گیمینگ،‌ مانیتور اداری ساده، مانیتور اولتراواید و مانیتورهای حرفه‌ای برای طراحان در بخش محصولات زومیت وجود دارد. در فهرست مانیتورها علاوه‌بر سازنده شما می‌توانید از فیلترهای ابعاد نمایشگر مانیتور، نوع پنل، رزولوشون و … نیز برای یافتن گزینه‌های موردنظرتان استفاده کنید. انواع مانیتور سامسونگ،‌ مانیتور ال‌جی، مانیتور ایسوس و سایر برندهای مطرح را درکنار برندهای ایرانی کم‌تر شناخته شده را در این فهرست مشاهده خواهید کرد.

بسیاری از مدل‌های موجود در بازار جهانی در کشورمان به فروش نمی‌رسند اما ما در بخش محصولات زومیت سعی کرده‌ایم که علاوه‌بر مدل‌های موجود در بازار کشور، مدل‌های مطرح در بازار جهانی را نیز در اختیار کاربران قرار دهیم.

مقایسه قیمت و مشخصات مانیتور ها

همه چیز را مقایسه کنید

شما می‌توانید تا چهار مانیتور را درکنار هم از نظر مشخصات و قیمت مقایسه کنید. شما می‌توانید از کلید مقایسه در صفحه هر مانیتور برای این کار استفاده کنید. مشخصات فنی در جدول مشخصات و مقایسه برگرفته از منابع معتبر است.

بخوانید  فروش بازسازی Resident Evil 4 به پنج میلیون نسخه رسید

برای مقایسه قیمت یک محصول و خرید ارزان‌تر نیز با استفاده از تب «فهرست فروشندگان»، فروشندگان معتبر آن محصول را به ترتیب مشاهده خواهید کرد. با خواندن توضیحات و انتخاب فروشنده موردنظر کافی است روی کلید خرید اینترنتی کلیک کرده تا به صفحه فروشگاه موردنظر هدایت شوید.

سوالات خود را بپرسید

کاربران می‌توانند سوالات خود در مورد انتخاب مانیتور و ابهامات در مورد مشخصات مختلف را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارند. تیم محصول و دیگر اعضای زومیت آماده پاسخگویی به سوالات کاربران خواهند بود.

بخش نظرات و بررسی کاربران نیز پذیرای نظرات و تجربه شما از استفاده کردن قطعات و کالاهای الکترونیکی مختلف است. با مراجعه به این بخش می‌توانید تجربیات دیگران در محصولات مختلف از جمله مانیتور را مشاهده و برای انتخاب بهتر کالای موردنظر خود از آن‌ها استفاده کنید. از شما دعوت می‌کنیم که بررسی و نظر خود در مورد گجت‌ها و کالاهای الکترونیکی را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منتظر دسته‌های دیگر در بخش محصولات زومیت باشید …

تحریریه مجله بازی یک گیمر