قهرمانان مارول در پوستر فیلم The Marvels برای نبرد آماده می شوند


پوستر جدیدی از فیلم ابرقهرمانی The Marvels به کارگردانی نیا داکوستا در Comic-Con در سن دیگو منتشر شد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که مارول پوستر جدیدی از فیلم The Marvels را در جریان رویداد Comic-Con با طرفداران به اشتراک گذاشته است. این پوستر کاپیتان مارول را به تصویر می کشد که خانم مارول و فوتون را به نبرد هدایت می کند. این فیلم ابرقهرمانی در 19 نوامبر 1402 (10 نوامبر 2023) اکران خواهد شد.

پوستر فیلم Marvels

در خلاصه داستان The Marvels آمده است: “در حین بررسی یک کرم چاله گره خورده به کری، قدرت های مونیکا رمبو با قدرت های کامالا خان و کارول دانورز برخورد می کند. این سه با هم متحد می شوند تا دریابند چرا هر بار که از قدرت خود استفاده می کنند مکان خود را تغییر می دهند.” نیا داکوستاکارگردان فیلم Candyman سکاندار این فیلم بود که دنباله ای بر فیلم کاپیتان مارول محسوب می شود.

بری لارسون در نقش کارول دانورز/کاپیتان مارول، ایمان والانی در نقش کامالا خان/خانم مارول، تئونا پاریس در نقش مونیکا رمبو / فوتون، ساموئل ال. جکسون مثل نیک فیوری، زویی اشتون در نقش داربن، پارک سو جون به عنوان متحد دانورز، زنوبیا شروف در نقش منیبه خان موهان کاپور همانطور که یوسف خان شیخ ساغر در نقش امیر لاشانا لینچ در نقش ماریا رمبو و پارک رندال آنها در نقش جیمی وو جزو بازیگران فیلم The Marvels هستند.

بخوانید  راه اندازی بازی High on Life روی کنسول های پلی استیشن