قسمت پایانی انیمه Attack on Titan باعث اختلال در سایت کرانچی‌رول شد


استقبال از قسمت پایانی فصل چهارم انیمه Attack on Titan به‌حدی بالا بود که وب‌سایت کرانچی‌رول از دسترس خارج شد.

بالاخره انیمه Attack on Titan پس از یک دهه به کار خودش پایان داد تا یکی از محبوب‌ترین و تحسین شده‌ترین انیمه‌های تاریخ به کار خودش پایان دهد. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، انیمه حمله به تایتان باعث ایجاد مشکلاتی شده است. قسمت دوم بخش سوم فصل چهارم انیمه Attack on Titan که روز گذشته پخش شد، به‌حدی مورد استقبال کاربران کرانچی‌رول قرار گرفت که برای ساعاتی کاربران برای دسترسی به سایت دچار مشکل شدند و نمی‌توانستند به آن دسترسی داشته باشند.

این موضوع طی ساعت‌ها ادامه داشته است و کاربران با مشکلات زیادی مواجه شده‌اند و به‌طور مثال آن‌ها پس از تلاش برای دسترسی با پیام «Oops, something went wrong» مواجه شدند. البته کسانی که قسمت پایانی انیمه Attack on Titan را زودتر تماشا کرده بودند، با چنین مشکلی مواجه نشدند و به‌راحتی توانستند قسمت پایانی انیمه را تماشا کنند. در هر حال چنین استقبالی طبیعی است و ظاهرا عطش طرفداران برای تماشا آن بسیار بالاتر از انتظار سایت شبکه کرانچی‌رول بوده است.

صورت غمگین و بی احساس ارن یگر در قسمت پایانی فصل چهارم انیمه Attack on Titan

این درحالی است که مدت زمان بخش چهارم فصل چهارم انیمه Attack on Titan حدود ۸۵ دقیقه یا به عبارتی ۱ ساعت و ۲۵ دقیقه بوده است. همچنین Linked Horizon و Ai Higuchi برای ساخت موسیقی متن قسمت پایانی انیمه حمله به تایتان بازگشته‌اند. Linked Horizon که ساخت موسیقی متن سه فصل اول را بر عهده داشت، وظیفه ساخت موسیقی متن افتتاحیه انیمه و Ai Higuchi وظیفه تولید اجرای پایانی Itterasshai / See You Later را در نیمه دوم بخش سوم فصل چهارم انیمه Attack on Titan بر عهده داشته‌اند.

بخوانید  برنامه تلویزیونی بعدی باب اودنکرک پس از تماس بهتر ساول تیزر می گیرد، تاریخ انتشار

یویچیرو هایاشی وظیفه کارگردانی و هیروشی سیکو وظیفه نوشتن فیلمنامه بخش سوم فصل چهارم انیمه Attack on Titan را بر عهده داشته‌اند. کوتا یاماموتو هم وظیفه ساخت موسیقی متن را بر عهده داشته است. انیمه Attack on Titan اقتباسی از مانگایی به همین نام اثر هاجیمه ایسایاما است که اولین نسخه آن در سال ۲۰۰۹ منتشر شد و تا به امروز بیش از ۷۶ میلیون نسخه از مانگای این مجموعه به فروش رفته است.

بخش اول فصل چهارم انیمه Attack on Titan در ۱۶ قسمت تولید و پخش شد و پارت دوم فصل پایانی انیمه حمله به تایتان نیز در ۱۲ قسمت تولید شده است. بخش سوم و چهارم انیمه Attack on Titan در دو قسمت یک ساعته تولید شده‌اند که درواقع این دو بخش شامل ۶ اپیزود پایانی این انیمه هستند. در ابتدا ویت استودیو وظیفه ساخت سه فصل اول انیمه حمله به تایتان را بر عهده داشت، اما از فصل چهارم استودیو ماپا به‌عنوان استودیو سازنده اصلی انیمه Attack on Titan معرفی شد که ساخت این انیمه را تا پایان بر عهده داشته است.

تحریریه مجله بازی یک گیمر