فیگورهای رسمی God Of War، Horizon و Ghost Of Tsushima پلی استیشن برای پیش خرید در دسترس هستند

سونی خط جدیدی از مجسمه های کلکسیونی پلی استیشن را برای طرفداران چندین بازی خود معرفی کرده است. اولین مورد، یک فیگور Aloy از Horizon Forbidden West، در حال حاضر برای پیش‌سفارش در دسترس است و شخصیت‌های کلکسیونی Ghost of Tsushima و God of War Ragnarok به او خواهند پیوست.

موضوع کلی در اینجا یک کلکسیون بسیار دقیق با قیمت مقرون به صرفه است. این ها که توسط Spin Master ساخته شده اند، اکشن فیگورهای شش اینچی هستند که از بازی های مربوطه الهام گرفته شده اند. آنها ده ها نقطه مفصل دارند و هر کدام با مجموعه ای از لوازم جانبی قابل تعویض همراه است. اگر به دنبال حرکت از بازی دیجیتال به بازی فیزیکی با این شخصیت ها هستید، در اینجا می توانید از هر یک از آنها انتظار داشته باشید.

آلیاژ – 50 دلار

آلیاژ
آلیاژ

آلوی اولین چهره‌ای که به قفسه‌های اسباب‌بازی می‌رسد، لباس پیش‌فرض Horizon Forbidden West را به تن کرده است. او با یک کمان، یک تیرک از تیرها و نیزه نمادین خود، و همچنین دست های اضافی برای نگه داشتن سلاح ها و چندین حالت مختلف چهره از طریق صفحات صورت قابل تعویض همراه است.

لهستانی – 30 دلار

لاک زدن
لاک زدن

کار تیمی یک رویا را به واقعیت تبدیل می کند، و اگر یک فیگور آلیویی بخرید، قطعاً می خواهید او را با وارن جفت کنید. همراه توانمند آلوی، وارن، لباس بسیار دقیق و ریش فوق العاده ای دارد. لوازم جانبی او شامل دو کنترلر برای دستگیره های مختلف و تبر او است.

کریتوس و آترئوس – هر کدام 30 دلار

کریتوس و آترئوسکریتوس و آترئوس
کریتوس و آترئوس

شبح افسانه‌ای اسپارتا، کریتوس، زره‌های جنگی خود را پوشیده است و زرادخانه‌ای از سلاح‌ها از جمله تبر Leviathan و Chaos Blades را در اختیار دارد. پسر او آترئوس نیز بی‌تفاوت نیست، زیرا این نیمه خدای جوان مجهز به کمان، تیر و دست‌های قابل تعویض برای حالت‌های مختلف است.

بخوانید  آخرین به روز رسانی Valheim سیستم جدید Biome و Magic را اضافه می کند

جین ساکای – 30 دلار

جین ساکایجین ساکای
جین ساکای

جین ساکای در لباس کشتن، به معنای واقعی کلمه، از سایه ها در قالب یک اکشن فیگور روح سوشیما بیرون می آید. لوازم جانبی او شامل کاتانا، تانتو، ماسک ممپو و یک شمشیر اضافی است که به او کمک می کند جزیره خود را از مهاجمان مغول پس بگیرد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر