فیلم Street Fighter کارگردانان خود را از دست می دهد

سال گذشته، Legendary اعلام کرد که حقوق اقتباس از سری بازی‌های مبارزه‌ای مورد علاقه طرفداران کپکام، Street Fighter، را برای فیلم و تلویزیون تضمین کرده است. کارگردانان Talk To Me دنی و مایکل فیلیپو نیز برای کارگردانی این فیلم قرارداد بسته اند. با این حال، اکنون برنامه ها تغییر کرده است و برادران فیلیپو دیگر کارگردانی فیلم Street Fighter را بر عهده ندارند.

بر اساس گزارش هالیوود ریپورتر، یکی از دلایل اصلی غیبت Philippous این است که Legendary و Capcom به دنبال شروع تولید زودتر از آن چیزی هستند که برادران مایل به انجام آن بودند. فیلیپینی‌ها در حال حاضر فیلم بعدی خود را به نام Bring Her Back دارند که در A24 با نقش‌های اصلی سالی هاوکینز و بیلی بارت فیلم‌برداری می‌کنند. تولید این فیلم اواخر این ماه آغاز خواهد شد.

مشخص نیست خط داستانی Street Fighter در کجا قرار دارد، اما Legendary در حال حاضر به دنبال کارگردانی جدید برای این کار است. فرنچایز بازی‌های ویدیویی در سال 1987 در بازی‌های آرکید با بازی Street Fighter آغاز شد. چندین بازی دنباله‌دار و اسپین‌آف در دهه‌های اخیر ساخته شده‌اند. Street Fighter 6 جدیدترین نسخه است.

همچنین تا به امروز دو فیلم لایو اکشن آمریکایی Street Fighter ساخته شده است. اولین در سال 1994 با بازی ژان کلود ون دام، مینگ نا ون، کایلی مینوگ و مرحوم رائول جولیا در نقش های اصلی منتشر شد. کریستین کروک در فیلم راه اندازی مجدد، Street Fighter: The Legend of Chun-Li بازی کرد که در سال 2009 در سینماها منفجر شد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  عربستان سعودی اکنون نزدیک به 10 درصد سهام EA را در اختیار دارد