فیلم Captain America 4 برای اضافه کردن یک شخصیت مرموز مجدداً فیلمبرداری می شود

فیلم Captain America: Brave New World قرار است برای اضافه کردن یک شخصیت جدید جلوی دوربین بازگردد.

به قول دیگری اخبار سینما و تلویزیونکاپیتان آمریکا 4 دوباره جلوی دوربین خواهد رفت. هالیوود ریپورتر گزارش داد که فیلمبرداری و بازتولید فیلم Captain America: Brave New World از این هفته برای فیلمبرداری صحنه های اضافی و جدید آغاز شد و یک بازیگر جدید به این فیلم اضافه شد. جیانکارلو اسپوزیتو که بیشتر برای بازی در نقش گاس فرینگ در سریال Breaking Bad و Better Call Saul شناخته می شود، قرار است رسما در فیلم Captain America 4 ایفای نقش کند.

جانکارلو اسپوزیتو در بازی Far Cry 6

او پیش از این حضور خود را در دنیای سینمایی مارول اعلام کرده بود، اما معلوم نبود در چه اثری او را ببینیم. اطلاعاتی در مورد نقش مرموز اسپوزیتو در دسترس نیست، اما برخی منابع نزدیک می گویند که نقش او منفی و شاید یک شخصیت کاملاً جدید است. منابع می گویند که سکانس فیلمبرداری جدید فیلم Captain America: Brave New World حدود 22 روز طول می کشد که شامل اضافه شدن عناصر جدید مانند برخی صحنه های اکشن است، اما هیچ تغییری در تیم کارگردانی فیلم ایجاد نخواهد شد.

پیش از آن متیو اورتن، نویسنده اپیزود 5 مون نایت، مسئولیت بازنویسی فیلمنامه کاپیتان آمریکا 4 را بر عهده داشت و فیلمنامه جدید را در زمستان آماده کرد. اگرچه گزارش‌هایی مبنی بر فیلم‌برداری مجدد چندین فیلم Captain America: Brave New World گزارش شده است، اما این تنها موردی است که در حال حاضر در حال انجام است. همچنین گفته می شود که فیلمبرداری مجدد این فیلم به گستردگی Doctor Strange در Multiverse of Madness که 6 هفته به طول انجامید نخواهد بود و هزینه آن بسیار کمتر از فیلمبرداری مجدد گران قیمت The Marvels خواهد بود.

بخوانید  جورج لوکاس می گوید دیزنی ایده های جنگ ستارگان او را رد کرد

پرزیدنت تاندربولت راس و کاپیتان آمریکا در کاپیتان آمریکا: دنیای جدید شجاع

آنتونی مکی مانند سام ویلسون، همچنین به عنوان کاپیتان آمریکا، دنی رامیرز با بازی خواکین تورس در نقش شاهین جدید. هریسون فورد به عنوان رئیس جمهور تاندربولت راس، تیم بلیک نلسون در نقش رهبر به عنوان شرور اصلی فیلم، لیو تایلر در نقش بتی راس، شیره هاس مثل صبرا کارل لمبلی همانطور که آیزایا بردلی، زوشا راکمور رزا سلزار، جیانکارلو اسپوزیتو و ست رولینز برای یک نقش اصلی از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Captain America: Brave New World ظاهر شدند.

فیلم Captain America: Brave New World قرار است در 14 فوریه 2025 (26 Pahan 1403) اکران شود. جولیوس آنهاکارگردان Cloverfield Paradox کارگردان فیلمنامه فیلم Captain America 4. Captain America 4 است مالکوم اسپلمن، دوش و راهرو باران موسمی، نویسنده سریال فالکون و سرباز زمستان و نوشته متیو اورتون نویسنده قسمت پنجم سریال شوالیه ماه است.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر