فیلم باربی مارگوت رابی و رایان گاسلینگ بزرگترین افتتاحیه سال 2023 را داشت

فیلم باربی با بازی مارگو رابی و رایان گاسلینگ توانست بزرگترین افتتاحیه سال 2023 و بزرگترین افتتاحیه فیلمی به کارگردانی یک کارگردان زن را به نام خود ثبت کند.

مقاله مرتبط:

پس از دریافت تحسین منتقدان، فیلم باربی بالاخره وارد سینما شد و اکنون طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیون، این فیلم کار خود را با ضبط چندین دیسک آغاز کرد. فیلم باربی توانست در سه روز اول اکران باکس آفیس خود در آمریکای شمالی 155 میلیون دلار بفروشد و رسما بزرگترین افتتاحیه یک فیلم در سال 2023 را داشت که پیش از این توسط The Super Mario Bros پیشی گرفته بود. فیلم تعلق داشت.

همچنین فیلم باربی توانست 182 میلیون دلار دیگر در باکس آفیس بین المللی بفروشد که در مجموع 337 میلیون دلار در اولین آخر هفته اکران در سراسر جهان به فروش می رسد. باربی همچنین بزرگترین افتتاحیه یک فیلم از یک کارگردان زن را دارد که قبلاً توسط پتی جنکینز و زن شگفت انگیز و آنا بودن و کاپیتان مارول به کارگردانی رایان فلک برگزار شد.

رایان گاسلینگ در نقش کن در فیلم باربی

فیلم باربی نیز امتیاز سینمای A را از تماشاگران دریافت کرد که نشان می دهد مخاطب از این فیلم راضی است. او مسئولیت ساخت فیلم باربی را بر عهده دارد گرتا گرویگکارگردان تحسین شده فیلم هایی مانند لیدی برد و زنان کوچک بود. او علاوه بر کارگردانی نیز نوح بامباخبه همسر گرویگ و کارگردان فیلم Marriage Story نیز وظیفه نگارش فیلمنامه فیلم باربی داده شد.

مارگو رابی مثل باربی رایان گوسلینگ مثل کن، سیمو لیو، الکساندرا شیپ، کیت مک کینون، ویل فرل، اما مکی، آمریکا فررا، عیسی رائه، مایکل سرا، جان سینا، هری نف، آریانا گرینبلات، کینگزلی بن آدیر، امرالد فنل، دوآ لیپا، ریا پرلمن، شوتی گتوآ، شارون رونی، اسکات ایوانز، آنا کروز کین، کانر سویندلز، ریتو آریا و جیمی دمتریو از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم باربی حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند.

بخوانید  فروش سلول های مرده به 10 میلیون نسخه رسید. تا سال 2025 بسته های الحاقی بیشتری را برای بازی منتشر کنید