فیلم‌های Mad Max Collection 5 در نسخه محدود 4K و Furiosa Steelbook برای پیش‌سفارش

ممکن است فیلم جدیدی که در دنیای مکس دیوانه اتفاق می‌افتد کمیاب‌تر از آب در زمین‌های بایر پسا آخرالزمانی باشد، اما در حال حاضر طرفداران خود را با پیش درآمدی بر فیلم باورنکردنی Fury Road Furiosa در سال 2015 پذیرفته‌اند که اکنون در سینماها اکران می‌شود، و اگر می‌خواهید مجموعه نهایی Mad Max را گردآوری کنید، پیش‌سفارش‌ها اکنون برای یک مجموعه جعبه بلوری زیبا و نسخه محدود 4K که سفرهای خشن‌ترین بازماندگان سینما را روایت می‌کند، فعال است. اگر به چهار فیلم قبلی نیاز ندارید، یک Furiosa 4K Blu-ray Steelbook نیز برای پیش‌سفارش موجود است.

مجموعه فیلم Mad Max Five – مجموعه نسخه محدود 4K

مکس دیوانه: مجموعه ای از پنج فیلم
مکس دیوانه: مجموعه ای از پنج فیلم

اولین مورد، مجموعه 5 فیلم Mad Max نسخه محدود است، یک نسخه محدود که شامل Mad Max، Mad Max 2: The Road Warrior، Mad Max 3: Beyond Thunderdome، Mad Max: Fury Road و Furiosa: A Mad Max می شود. حماسه. هر فیلم با کیفیت 4K ارائه شده است، و در حالی که مشخصات آن تایید نشده است، شرط مطمئنی است که شما از نسخه‌های قبلی این فیلم‌ها، موارد اضافی را دریافت خواهید کرد. Mad Max Anthology Edition دارای حجم زیادی از محتوای جالب پشت صحنه برای Fury Road بود، در حالی که فیلم‌های سه‌گانه اصلی دارای ترک‌های تفسیری صوتی و مستندی درباره تأثیر آن فیلم‌ها بودند.

اگر دستگاه پخش Blu-ray ندارید – یا می خواهید یک تجربه آخرالزمانی معتبری داشته باشید که در آن 480p اوج فناوری است – مجموعه جعبه DVD نیز برای پیش خرید با قیمت 40 دلار موجود است.


Furiosa: A Limited Edition Steelbook of Mad Max Saga

Furiosa: حماسه دیوانه مکس
Furiosa: حماسه دیوانه مکس

در جدیدترین فیلم حماسه مکس دیوانه، Furiosa، آنیا-تیلور جوی را در نقش جنگجوی عنوانی ایفا می کند که به دست انبوهی از دوچرخه سواران به رهبری جنگ سالار Dementus می افتد. Furiosa که بین جناح‌های متخاصم Dementus و Immortan Joe گیر افتاده است، اگر بخواهد راه خود را به مکان سبز بسیاری از مادران پیدا کند، باید در برابر شانس‌های باورنکردنی زنده بماند.

بخوانید  قیمت نسخه اروپایی Redfall لو رفته است

ویژگی‌های ویژه هنوز تأیید نشده است، اما اگر Fury Road نشانه‌ای باشد، منتظر توضیحات صوتی، مستند و تریلر برای این نسخه بلوری باشید. هیچ تاریخ اکرانی نیز تایید نشده است، اما این فیلم‌ها معمولاً یک یا دو ماه پس از پایان اکرانشان وارد سینما می‌شوند. والمارت این فیلم را با قیمت 35 دلار و آمازون آن را با قیمت 55 دلار عرضه می کند. این قیمت احتمالاً برای مطابقت با Walmart، نزدیک به زمان عرضه، کاهش خواهد یافت. همچنین می توانید نسخه های استاندارد بلوری، دی وی دی و دیجیتال Furiosa را پیش خرید کنید.

این فیلم در حال حاضر نقدهای مثبتی دریافت می کند، به طوری که در نقد 9/10 GameSpot از Furiosa به عنوان یکی دیگر از شاهکارهای اکشن کارگردان جرج میلر تمجید شده است.

Furiosa: A Mad Max Saga – همه پیش‌سفارش‌ها

والمارت

آمازون

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر