فیلمنامه فصل سوم سریال Euphoria هم اکنون در حال نگارش است


کیسی بلوز، مدیر محتوای HBO، جزئیات جدیدی درباره فصل سوم سریال Euphoria با بازی Zendaya به اشتراک گذاشت.

در میان آخرین اخبار سینما و تلویزیون، با خبر شدیم کیسی بلوز، مدیر محتوای HBO و Max جزئیات بیشتری در مورد پیشرفت توسعه فصل سوم Euphoria با طرفداران به اشتراک گذاشت. او در مصاحبه با رسانه TheWrap این موضوع را تایید کرد سام لوینسون او همچنان مشغول نوشتن فیلمنامه فصل سوم است. کیسی بلوز در مورد آینده این درام نقش آفرینی زندیا او گفت که هنوز با سام لوینسون در این مورد صحبت نکرده است.

کیسی بلوز گفت: «ما خواهیم دید که چطور پیش خواهد رفت. در حال حاضر [سم لوینسون] فیلمنامه فصل سوم را بنویسید [سریال Euphoria] شرق؛ بنابراین نمی دانم چه برنامه ای برای آینده این سریال دارد. ما فقط در حال آماده سازی برای فصل سوم هستیم. من با سام لوینسون در مورد آن صحبت نکرده ام و نمی دانم که آیا [سریال سرخوشی] آیا با فصل سوم به ایستگاه پایانی خود می رسد یا برنامه دیگری برای این سریال وجود دارد.»

زندیا، مد آپاتو، ابر آنگوس، اریک دوین، الکسا دمی، ژاکوب الوردی، باربی فریرا، نیکا روی، طوفان رید، هانتر شیفر، الجی اسمیت، سیدنی سوینی، آستین آبرامز، کلمن دومینگو، لوکاس گیج شده است، آلانا اوبک، الپیدیا کاریو، شیلو فرناندز، لعنتی، پائولا مارشال و جان آلس، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال سرخوشی به ایفای نقش می پردازند. در گذشته، کیسی بلوز اعلام کرد که طرفداران باید منتظر بازگشت فصل سوم Euphoria در سال 2025 باشند.

بخوانید  تریلر جدید فیلم Black Myth: Wukong با تمرکز بر باس‌ها منتشر شد

سام لوینسون، کارگردان یکی دیگر از روزهای شاد، خالق، نویسنده، کارگردان و تهیه کننده اجرایی سریال Euphoria است. شبکه HBO برای تولید این درام با بخش تلویزیون E24 همکاری می کند. کوین تورن، رائو ناندان، عادل نورزندیا ویل گرینفیلد، اشلی لوینسون، ران، دافنه لوین، هادس موسی لیختنشتاین، در یک، یورام موکدی، گری لنون، مریت تووی و تامیرا یاردانی آنها به عنوان تهیه کنندگان اجرایی پروژه عمل می کنند.

سریال سرخوشی در ژوئن 2019 کار خود را آغاز کرد و فصل دوم سال گذشته با سر و صدای زیادی منتشر شد. هر قسمت از فصل 2 Euphoria به طور متوسط ​​16.3 میلیون بیننده جذب کرد. قسمت پایانی فصل دوم این سریال درام با 6.6 میلیون بیننده در شبکه های HBO و HBO Max رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کرد.

تحریریه مجله بازی یک گیمر