فیلمبرداری Deadpool 3 به پایان رسید


با اعلام رسمی رایان رینولدز و هیو جکمن، سرانجام فیلمبرداری و تولید Deadpool 3 به پایان رسید.

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونDeadpool 3 یک قدم به اتمام نزدیکتر است. امروز رایان رینولدز و هیو جکمن با پست های جداگانه پایان فیلمبرداری و تولید Deadpool 3 را اعلام کردند و این فیلم هم اکنون وارد مراحل پس از تولید شده است. مراحل فیلمبرداری این فیلم از ابتدای تابستان امسال در انگلستان آغاز شد اما اعتصاب بازیگران و نویسندگان باعث شد تا ساخت این فیلم برای چند ماه متوقف شود و در نهایت تولید فیلم از اوایل آذرماه از سر گرفته شود. امسال. انتظار می رود اولین تریلر Deadpool 3 در جریان Super Bowl امسال نمایش داده شود.

رایان رینولدز در نقش ددپول، هیو جکمن در نقش لوگان با نام مستعار ولورین، مورنا باکارین در نقش ونسا کارلایل، استفان کاپیچیچ در نقش کولوسوس، برایانا هیلدبراند در نقش Negasonic Teenage Warhead، کوتسونا شیوری در نقش یوکیو، راب دلانی در نقش پیتر، کاران سونی در نقش راننده (توپیندر) لزلی اوگامز در نقش Blind Al، جنیفر گارنر در نقش الکترا، اما کورین در نقش شرور اصلی و متیو مکفادین در نقشی نامشخص از جمله بازیگران حاضر در Deadpool 3 هستند و نقش آفرینی خواهند کرد.

Deadpool 3 برای 26 جولای 2024 برنامه ریزی شده است. شان لویکارگردان فیلم Free Guy و فیلم The Adam Project کارگردانی فیلم Deadpool 3 را بر عهده دارد. رت ریس و پل ورنیک که پیش از این فیلمنامه دو قسمت اول ددپول را نوشته بودند، نوشتن فیلمنامه را بر عهده داشتند. برای Deadpool 3 با Zeb Wells، Reynolds و Levy.

بخوانید  تاریخ انتشار Blasphemous 2 برای ایکس باکس وان و PS4
تحریریه مجله بازی یک گیمر