فیلمبرداری فیلم Jurassic World 4 با اعلام نام فیلم آغاز شده است

فیلمبرداری و تولید Jurassic World 4 با بازی اسکارلت جوهانسون رسما آغاز شد و اطلاعات جدیدی از این فیلم منتشر شد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناطلاعات جدیدی از فیلم جدید دنیای ژوراسیک منتشر شده است. به گزارش ورایتی، فیلمبرداری و تولید Jurassic World 4 این هفته در تایلند آغاز شد. فیلم جدید دنیای ژوراسیک نیز در مالت و بریتانیا فیلمبرداری و تولید خواهد شد. اطلاعاتی از داستان و اتفاقات فیلم در دسترس نیست، اما به نظر می رسد این فیلم پا جای پای پارک ژوراسیک و نویسندگانش بگذارد.

همچنین به نظر می رسد در این فیلم باید منتظر جزایر مجمع الجزایر Muertes با نام مستعار پنج مرگ باشیم. از طرفی گفته می شود که Jurassic World 4 احتمالا Jurassic City نام خواهد داشت که البته به احتمال زیاد تنها نام تولید این فیلم خواهد بود و در نهایت این نام تغییر خواهد کرد. فیلمبرداری فیلم جدید دنیای ژوراسیک از دیروز در تایلند آغاز شد و قرار است تا 16 جولای (26 ژوئیه) در مناطقی مانند بانکوک، ترانگ، پوکت، پاهانگ نگا و چیانگ مای ادامه یابد.

دایناسورها در دنیای ژوراسیک: سلطه بر زمین حکومت می کنند

گرت ادواردز، کارگردان هیولاها، گودزیلا، روگ وان: داستان جنگ ستارگان و خالق، کارگردانی فیلم جدید دنیای ژوراسیک را بر عهده دارد. دیوید کیپ وظیفه نگارش فیلمنامه فیلم جدید دنیای ژوراسیک را بر عهده دارد. کاپ پیش از این فیلمنامه‌های Jurassic Park و Jurassic Park: The Lost World را نوشته بود که هر دو توسط استیون اسپیلبرگ کارگردانی شده‌اند.

اسپیلبرگ که دو دنباله اول پارک ژوراسیک را کارگردانی کرد، همچنین تهیه کننده اجرایی فیلم جدید دنیای ژوراسیک از طریق Amblin Entertainment است. اسکارلت جوهانسون، جاناتان بیلی، ماهرشالا علی، روپرت فرند، مانوئل گارسیا رولفو، لونا بلیز و دیوید ایانکو از جمله بازیگرانی هستند که قرار است در فیلم جدید دنیای ژوراسیک به ایفای نقش بپردازند.

بخوانید  Diablo 4 - Nightmare Dungeons and Nightmare Sigils راهنمای

Jurassic World 4 برای اکران در تاریخ 2 جولای 2025 برنامه ریزی شده است.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر