فهرست و رتبه بندی Madden NFL 24 – Los Angeles Rams

Madden NFL 24 تقریباً از راه رسیده است، به این معنی که EA رتبه‌بندی بازیکنان را برای بازی جدید منتشر کرده است. رتبه‌بندی‌های جدید به معنای بحث‌های جدید در مورد اینکه چه افرادی ممکن است در فهرست هر تیم بیش از حد یا دست کم گرفته شوند. این گفتگوها و موارد دیگر همه از رتبه بندی تیم به تیم و بازیکن به بازیکن نشات می گیرد که هر ساله بحث دوستانه ای را در دنیای Madden ایجاد می کند. در این راهنما، کل قوچ های لس آنجلس را تجزیه می کنیم فهرست، از جمله رتبه بندی کلی (OVR) برای هر شروع کننده و بهترین بازیکنان تیم. در اینجا چیزی است که قوچ ها شبیه راه اندازی Madden 24 است.

فهرست و رتبه بندی لس آنجلس رمز برای Madden 24

Rams دارای دو بازیکن با امتیاز 90 یا بهتر است. بهترین بازیکن تیم است وینگر راست آرون دونالد، که امسال با امتیاز کامل 99 OVR شروع می شود. برای مشاهده کامل بازیکنان شروع کننده تیم، ترکیب زیر را بررسی کنید.

در حال پخش: تریلر رسمی Madden 24

آیا تیم Madden یکی از یادداشت های او را استشمام کردند؟ لطفاً به یاد داشته باشید که اینها فقط یادداشت های راه اندازی هستند و بازیکنان OVR های تنظیم شده را در طول فصل فوتبال دریافت خواهند کرد.

نام بازیکن موقعیت OVR
متیو استافورد QC 75
Cam Akers HB 81
کوپر کوپ WR 96
ون جفرسون WR 76
دیمارکوس رابینسون WR 75
تایلر هیگبی و 80
جوزف نوتبوم آن 72
استیو آویلا ال جی 71
برایان آلن در مقابل 73
کلمن شلتون GR 67
راب هاونستاین RT 82
بابی براون سوم DT 69
جوناس ویلیامز DT 67
آرون دونالد RE 99
مارکیز کوپلند THE 68
برایان یانگ LOLB 68
ارنست جونز MLB 75
مایکل هوخت ROLB 69
کوبی دورانت CC 73
رابرت روشل قبل از میلاد مسیح 69
مخمر روسی FS 67
جردن فولر اس اس 75
کریستوفر دان ک 68
ایتان ایوانز پ 68

برای اطلاعات بیشتر در مورد سیم کارت فوتبال امسال، حتماً فهرست کامل فهرست‌ها و رده‌بندی Madden 24 را برای هر 32 تیم بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.