فهرست و رتبه بندی Madden NFL 24 – Green Bay Packers

رتبه بندی بازیکنان Madden NFL 24 منتشر شده است که باعث ایجاد بحث های بیشتری در مورد اینکه چه کسانی بهترین بازیکنان هستند و چه کسانی ممکن است بیش از حد ارزیابی شوند. این گفتگوها و موارد دیگر همه از رتبه بندی تیم به تیم و بازیکن به بازیکن نشات می گیرد که هر ساله بحث دوستانه ای را در دنیای Madden ایجاد می کند. در این راهنما، فهرست کامل Green Bay Packers، از جمله رتبه‌بندی کلی (OVR) برای هر شروع کننده و بهترین بازیکنان تیم را تجزیه می‌کنیم. در اینجا ظاهر Packers برای عرضه Madden 24 چگونه است.

فهرست و رتبه بندی Green Bay Packers برای Madden 24

Packers دارای دو بازیکن با امتیاز 90 یا بهتر است. بهترین بازیکن تیم است ژایر الکساندر مدافع کرنر، که امسال با رتبه 95 OVR عرضه می شود. برای مشاهده کامل بازیکنان شروع کننده تیم، ترکیب زیر را بررسی کنید.

در حال پخش: تریلر رسمی Madden 24

آیا تیم Madden یکی از یادداشت های او را استشمام کردند؟ لطفاً به یاد داشته باشید که اینها فقط یادداشت های راه اندازی هستند و بازیکنان OVR های تنظیم شده را در طول فصل فوتبال دریافت خواهند کرد.

نام بازیکن موقعیت OVR
عشق جردن QC 70
آرون جونز HB 88
کریستین واتسون WR 77
رومئو دوبز WR 74
جیدن روزو WR 73
جوشیا دگوارا و 68
داود بختیاری آن 90
التون جنکینز ال جی 87
جاش مایرز در مقابل 73
جان رونیان GR 77
یوش نجمان RT 71
کنی کلارک DT 86
جاناتان فورد DT 63
تی جی اسلاتون جونیور THE 66
دوونته وایت RE 71
راشان گری LOLB 88
دووندر کمپبل MLB 85
پرستون اسمیت ROLB 76
الکساندر ژایر قبل از میلاد مسیح 95
رسول داگلاس قبل از میلاد مسیح 81
رودی فورد FS 74
دارنل ساویج اس اس 76
آندرس کارلسون ک 69
پت اودانل پ 70

برای اطلاعات بیشتر در مورد سیم کارت فوتبال امسال، حتماً فهرست کامل فهرست‌ها و رده‌بندی Madden 24 را برای هر 32 تیم بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.