فصل 4 پسران برای The Bloomin’ Onion همان کاری را انجام می دهد که فصل 2 برای شامپوی Hughie انجام داد.

The Boys هر فصل به خاطر مضحک‌ترین شیرین‌کاری‌هایش تیتر خبرها می‌شود، چه دیدن یک ابرقهرمان از میان دوست دختری که در خلبانش می‌دوید، قایق‌ها را با نهنگ‌ها برخورد می‌کند یا اختاپوس‌های گرافیکی را می‌کشد. ما در مورد آن بحث نمی کنیم. نمایش کاملا مسخره است. چیزی که The Boys اعتبار کافی برای آن ندارد، سلیقه برتر تیم نویسندگی آن است و نحوه نمایش چیزهایی که هرگز نباید فراموش می‌کردیم، درخشان بود.

هشدار: موارد زیر حاوی اسپویلرهای دو قسمت اول فصل 4 پسران است. اگر هنوز نشنیده اید، همین الان به سراغش بروید.

پسرها به ما یادآوری کردند که “ما آتش را راه انداختیم” بیلی جوئل یک شاهکار است (و اینکه بیلی جوئل به طور کلی یک نوازنده و ترانه سرای باورنکردنی است) و شامپو و نرم کننده 2 در 1 -1 L’oreal Kids اسموتی هندوانه نه تنها کار می کند، بلکه بوی خوبی نیز دارد. سریال Prime Video این کار را مجدداً در فصل 4 انجام می دهد و به بزرگترین پیش غذای رستوران تمام دوران یک نقش اصلی را در این سریال می دهد: Outback Steakhouse’s Bloomin’ Onion.

در قسمت دوم فصل، The Deep (چیس کرافورد) با خواهر سیج (سوزان هیوارد) در مورد تحقیر او در مقابل هوملندر (آنتونی استار) روبرو می‌شود، اما وقتی می‌بیند که او در حال خوردن دیپ معروف است کوتاهی می‌کند. -پیاز داغ. دیپ فوراً فراموش می‌کند که از چه چیزی برای شکایت آمده است و یک گاز می‌گیرد، و ثابت می‌کند که شهرت وسوسه‌انگیز پیاز بلومین به خوبی شناخته شده است، حتی در زیر دریا، این میان‌وعده آنقدر الهی است که رقبای کار در نهایت بر سر لقمه‌های فراوان با هم ملاقات می‌کنند.

بخوانید  اثر باران Resident Evil 4 Remake متعادل‌تر خواهد بود
سوزان هیوارد، کولبی مینیفی و چیس کرافورد در فصل 4 پسران.
سوزان هیوارد، کولبی مینیفی و چیس کرافورد در فصل 4 پسران.

ما مطمئن نیستیم که چرا خواهر سیج مایل است با The Deep ارتباط برقرار کند، اما این در کنار موضوع است. آخرین باری که در استیک هاوس اوت بک بودید کی بود؟ آخرین باری که به پیاز شکوفه فکر کردید کی بود؟ اگر سال ها گذشته باشد تعجب آور نخواهد بود، اما ما همچنین می دانیم که شما پس از تماشای قسمت یا شروع خواندن این مقاله کاملاً در گوگل جستجو کرده اید که نزدیک ترین Outback به شما چقدر فاصله دارد. در اینجا هیچ قضاوتی وجود ندارد، اما فقط ثابت می کند که نویسندگان پسران چقدر باهوش هستند.

ده ها ورودی رستوران وجود دارد که می توانستند در صحنه از آنها استفاده کنند. اگر مسیر واضح‌تری را می‌رفتند، می‌توانستند با نان‌های باغ زیتون یا نسخه Vought Burger چوب موزارلای کلاسیک بروند. با این حال، هر دوی این گزینه‌ها بیش از حد تبلیغاتی هستند (با عرض پوزش، OG منصرف می‌شود، اما درست است) و واکنش ولع فوری برای دیدن یک پیاز بلومین طلایی روی صفحه نمایش شما را ایجاد نمی‌کنند. انتخاب‌های ساده‌تر مانند ماهی تابه‌های چیلی یا بیسکویت‌های خلیج چدار خرچنگ قرمز نیز واکنش‌های تقریباً جهانی را به همراه نخواهد داشت. queso و کوکی ها هر دو درجه یک هستند، اما کیفیت عالی مانند Bloomin’ Onion را ندارند. آنها آنقدر معروف نیستند.

پیاز بلومین تعادل کاملی بین عدم حضور دائمی در صورت شما، بلکه فورا قابل تشخیص و نوستالژیک بودن برقرار می کند. هم ترد و هم جویدنی است، یک ترکیب خوشمزه از بافت ها که همه در دهان شما ذوب می شوند. این یک خلقت درخشان است. خواهر سیج همچنین سس تگزاس گلبرگ مشخص Outback را داشت که کل غذا را تشکیل می دهد. قبلاً گفته‌ایم، توجه پسران به جزئیات چیزی است که مخفیانه آن را به هوشمندترین برنامه تلویزیونی تبدیل می‌کند. انتخاب پیاز بلومین برای یک پیش غذای جذاب در سطح خدا، طعم بی نظیری را نشان می دهد. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم خواهر سیج در ادامه چه دستوری می دهد. در ضمن، لطفاً توجه داشته باشید که Outback از طریق Grubhub، Uber Eats و Doordash تحویل می‌دهد. به احتمال زیاد بهترین گزینه این است که خودتان یکی را انتخاب کنید. آنها لزوماً در دنیای واقعی خیلی خوب کار نمی کنند.

بخوانید  بهترین معاملات کنترلر برای جمعه سیاه – PS5، Xbox، Switch و PC

The Boys با قسمت های جدید هر پنجشنبه در Prime Video ادامه می یابد. فصل 4 قسمت های 1-3 اکنون برای پخش در دسترس هستند.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر