فصل 26 سریال انیمیشن South Park در فوریه 2023 پخش خواهد شد


حساب توییتر South Park با پخش تیزر کوتاهی از پخش فصل بیست و ششم ساوت پارک در فوریه 2023 خبر داد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، می دانیم که اکانت رسمی توئیتر پارک جنوبی با انتشار تیزر کوتاهی از انتشار آینده فصل بیست و ششم انیمیشن پارک جنوبی کمدی سنترال خبر داده است. تیزر فصل 26 این انیمیشن کمدی محبوب بزرگسالان را می توانید در کانال یوتیوب ساوت پارک تماشا کنید.

تیزر جدید مجموعه انیمه South Park تایید می کند که فصل بیست و ششم برای فوریه 2023 (بهمن/اسفند 1401) برنامه ریزی شده است. بنابراین، طرفداران باید منتظر بازگشت شخصیت های محبوب سریال در ماه آینده باشند. این تریلر شهر ساوث پارک و یکی از صحنه های فصل نهم قسمت ششم مرگ اریک کارتمن را نشان می دهد که باترسکوچ را در موقعیتی شرم آور و تاسف بار قرار می دهد.

فصل بیست و پنجم سریال انیمیشن South Park در سال 2022 پخش شد و تنها شامل 6 قسمت بود. با این حال، در همان سال، دو قسمت ویژه با نام‌های The Streaming Wars Part 1 و The Streaming Wars Part 2 پس از پایان فصل بیست و پنجم از شبکه آنلاین پارامونت پلاس سریال South Park به بینندگان ارائه شد. در حال حاضر تعداد قسمت های فصل 26 مشخص نیست و مشخص نیست که آیا بعد از پایان این فصل برنامه های ویژه دیگری وجود دارد یا خیر.

مجموعه انیمیشن South Park توسط تری پارکر و سنگ مات ایجاد شد تری پارکر، مت استون، آن گارفینو و فرانک سی اگنون دوم آنها به عنوان تهیه کننده اجرایی در این انیمیشن پی بادی و برنده جایزه امی کار می کنند. اریک شخصی، آدریان برد، بروس هاول و ورنون چتمن آنها مسئول تهیه آن هستند.

در آگوست 2021، اعلام شد که تری پارکر و مت استون قرارداد جدیدی به ارزش 900 میلیون دلار با ViacomCBS تا سال 2027 امضا کرده اند. طبق این قرارداد، آنها چندین فصل دیگر از South Park را برای Comedy Central و 14 فیلم اصلی تولید خواهند کرد. یک ساعت در جنوب. پارک برای پارامونت پلاس.