فصل دوم Severance اولین تریلر و تاریخ پخش خود را دریافت می کند

تقریباً سه سال پس از عرضه این سریال، انتظار می‌رود فصل 2 سریال Severance در 17 ژانویه 2025 روی Apple TV+ منتشر شود. سپس، قسمت های جدید – در مجموع 10 – تا 21 مارس هر جمعه پخش می شود.

هشدار: اسپویلرهای فصل 1 در پیش است.

به موازات پخش فصل 2 سریال Severance، تریلر جدیدی رونمایی شد که نشان می دهد مارک (آدام اسکات) و همکارانش هنوز از جنگل بیرون نیامده اند. پایان فصل اول نشان داد که هلی (بریت لور) در واقع دختر مدیر عامل شرکت صنایع لومون است و برای اهداف روابط عمومی مراحل اخراج را انجام داده است. طبق خلاصه‌ای رسمی برای فصل آینده، “مارک و دوستانش عواقب وحشتناک نادیده گرفتن سد اخراج را می‌آموزند، که آنها را حتی بیشتر در مسیر بدبختی سوق می‌دهد.”

فیلمبرداری فصل 2 سریال Severance پس از توقف در سال 2023 به دلیل اعتصابات تاریخی هالیوود، اوایل امسال از سر گرفته شد. سپس، در ماه می، اسکات که برای بازی در این سریال نامزد بهترین بازیگر مرد در جوایز امی و گلدن گلوب شد، خاطرنشان کرد که سریال علمی تخیلی در “آینده ای نسبتا نزدیک” بازخواهد گشت.

این مجموعه علمی تخیلی دیستوپیایی بر روی گروهی از مردم تمرکز می کند که تصمیم می گیرند در حین کار خود را از ذهن خود جدا کنند. بنابراین، در مرحله درونی خود در محل کار، چیزی از گذشته یا دنیای بیرون خود به یاد نمی آورند. همین امر در مورد همکارانشان در خارج از محل کار نیز صدق می کند: آنها چیزی از کار خود به یاد نمی آورند، به جز رفتن به محل کار در لومون.

بخوانید  پیش‌سفارش‌های Astro Bot زنده هستند – انحصاری PS5 با یک جایزه زیبا همراه است

علاوه بر اسکات و لور، ترامل تیلمن، زک چری، جن تولاک، مایکل چرنوس، دیچن لاچمن، جان تورتورو، کریستوفر واکن و پاتریشیا آرکت در سریال Severance علاوه بر اسکات و لوور به ایفای نقش پرداخته‌اند. فصل 2 نیز به عنوان یک سریال معمولی از سارا باک استقبال خواهد کرد.

Severance اولین بار در فوریه 2022 پخش شد و به عنوان بهترین برنامه تلویزیونی GameSpot انتخاب شد. برای کسب اطلاعات بیشتر، بررسی Severance ما را بخوانید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر