فروش سه گانه Crash Bandicoot N. Sane از 20 میلیون نسخه فراتر رفت.

نسخه جدید سه گانه Crash Bandicoot N. Sane به روند فروش خوب خود ادامه می دهد و مجموع فروش این بار از مرز 20 میلیون دستگاه فراتر رفته است.

معلوم نیست بازی جدیدی از سری محبوب و فراموش نشدنی Crash Bandicoot چه زمانی به بازیکنان ارائه می شود. اما با اجرای بسیار خوب بازسازی این سه گانه در سال 2017، به نظر می رسد که انتظار طولانی نخواهد بود. اکتیویژن از طریق اکانت رسمی سری بازی های کرش در توییتر اعلام کرد که آمار فروش نسخه جدید بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy که برای اولین بار در سال 2017 منتشر شد، بیش از 20 میلیون نسخه فروش را در تمامی پلتفرم ها به ثبت رسانده است. سراسر دنیا.

آخرین باری که آمار فروش بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy منتشر شد در سال 2019 بود که اکتیویژن فروش 10 میلیون واحدی از این بازی را تایید کرد. بنابراین به نظر می رسد که فروش این بازی از زمان انتشار تاکنون ثابت بوده است.

محیط بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

در بین تمامی ریمسترهای منتشر شده برای پلی استیشن 4، Crash Remaster جایگاه ویژه ای دارد. این سری نه تنها یکی از نمادهای همیشگی خانواده پلی استیشن است، بلکه همیشه طرفداران خود را داشته و همچنان طرفداران خود را به وجد می آورد. بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy برای PC، PS4، Xbox One و Nintendo Switch در دسترس است.

در نهایت نظرات خود را در این مورد با یک گیمر و سایر کاربران در میان بگذارید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  Fortnite Chapter 4 Season 2 Trailer رسمی گیم پلی بازی را منتشر کرد