فروش بلک فرایدی Fanatical تخفیف های بزرگی را برای بازی های Resident Evil 4، Starfield و دیگر بازی های بزرگ ارائه می دهدFanatical فروش جمعه سیاه خود را راه اندازی کرده است، و برای گیمرهای رایانه شخصی، معاملات فوق العاده زیادی در سایت وجود دارد. هر بازی به عنوان یک کد Steam فروخته می شود که می تواند در این ویترین فروشگاه استفاده شود و Fanatical تخفیف های بزرگی را برای چندین نسخه اخیر ارائه می دهد. تعداد زیادی عناوین مدرن دیگر نیز وجود دارد، و با چندین بازسازی در کنار مجموعه‌های قدیمی، این فروش دارای بازیگران گسترده‌ای است که مطمئناً توجه شما را به خود جلب خواهد کرد.

برخی از نکات برجسته در اینجا عبارتند از نئون سفید، یک بازی شیطانی در مورد سرعت، تیراندازی و ایجاد روابط در زندگی پس از مرگ. به طور معمول 25 دلار، این اقدام سریع در Fanatical به 14.50 دلار کاهش می یابد. عنوان عالی دیگر اینجاست دهکده مقیم شیطان، سفری ترسناک و پر از هیجان و لرز با 16.75 دلار. بهتر از آن، این نسخه طلایی بازی است که شامل گسترش زمستانی و DLC اضافی است. بازی Resident Evil 4بازسازی یک بازی 10/10 است که نباید از دست داد و میدان ستاره اودیسه ای محکم از طریق ستاره های استودیو بازی Bethesda است.

برای نوشیدنی‌های سریع که قیمتی برابر با یک فنجان قهوه داغ دارند، در اینجا برخی از جواهرات را بررسی کنید. Red Faction Guerrilla Re-Mars-Tered هنوز یک بازی بسیار خوب با عنوانی بسیار احمقانه است، اما با کمتر از 4 دلار یک تعطیلات مریخی بسیار سرگرم کننده دریافت می کنید که به شما امکان می دهد سیاره سرخ را با مجموعه ای از سلاح های علمی تخیلی جالب نابود کنید. گوروگوآ یک بازی فوق العاده برای آزمایش قدرت ذهنی شما است، زیرا تصاویر شیک را با پازل های بصری ترکیب می کند. شکست دادن هنوز یک اکشن کلاسیک تمام دوران است، و کمی به سمت چپ برای هر کسی که از احساس رضایت ناشی از کامل کردن کامل یک پازل لذت می برد، عالی است.

بخوانید  چگونه God Of War 2018 به مدل جدید بازی پرستیژ تبدیل شد

شما همچنین نمی توانید اشتباه کنید بتمن: شوالیه آرکامبه خصوص زمانی که نسخه پریمیوم را با چنین قیمت پایینی دریافت می‌کنید و طرفداران بازی‌های مبارزه‌ای می‌توانند از بین چندین عنوان سخت‌گیر مانند انتخاب کنند. Dragon Ball FighterZ، Mortal Kombat 11 Ultimateو Guilty Gear تلاش می کند. شما می توانید لیستی از این نکات برجسته را در زیر مشاهده کنید، و اگر به دنبال یک کنترلر جدید برای خرید جمعه سیاه خود هستید، می توانید 8BitDo Ultimate عالی و داک شارژ اختصاصی آن را با قیمت 56 دلار در این هفته خریداری کنید.

فروش متعصب بلک فرایدی

افشا: هر دو GameSpot و Fanatical متعلق به Fandom هستند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

La vida duschgel achtung wild 200 ml.