فایل‌های بسته الحاقی لغو شده Cyberpunk 2077 به صورت آنلاین لو رفته است.

اخیراً فایل‌هایی در رابطه با بسته الحاقی لغو شده Cyberpunk 2077 که در طول ماه جاری ادامه داشت، به صورت آنلاین منتشر شده است.

از بین بازی های چند سال گذشته، Cyberpunk 2077 شاید یکی از عجیب ترین سرنوشت ها را داشته باشد. این بازی در سال 2020 با استقبال ناامیدکننده ای عرضه شد و با مشکلات متعددی روبرو شد که طرفداران را ناامید کرد. این یک شوک بزرگ برای CD Projekt Red بود، اما با انتشار تنها بسته الحاقی بازی، Cyberpunk 2077، همه چیز در نهایت تغییر کرد. این بازی جایگاه خود را به عنوان یکی از بهترین بازی های جهان باز پیدا کرده است.

اخیراً فایل‌هایی به صورت آنلاین منتشر شده است که بسته الحاقی لغو شده برای Cyberpunk 2077 را نشان می‌دهد که در آن ماه در دست ساخت بود. در دنیای سایبرپانک، ماه تاریخچه ای غنی دارد. این مجموعه شامل تصاویر مفهومی، نقشه‌ها، فایل‌های انبار و برخی داده‌های نقشه برای اولین محیط‌های خارج از نقشه بازی است.

DLC Phantom Liberty این بسته در سپتامبر 2023 منتشر شد و به عنوان یکی از بهترین بسته های الحاقی در تاریخ بازی های ویدیویی شناخته شد. این DLC نوید دهنده عصر جدیدی در بازی است Cyberpunk از آن زمان به دلایل خوب به عنوان Cyberpunk 2077 2.0 شناخته شد. این بسته الحاقی نقطه عطف نهایی بازی را رقم زد و CD Projekt Red اعلام کرد که بازی با انتشار خود به بهترین حالت ممکن رسیده است.

سربازان مهاجم در Cyberpunk 2077

اخیراً تصاویری در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بسته الحاقی Cyberpunk 2077 با موضوع ماه را نشان می دهد. در دنیای این بازی، ماه مستعمره شده و شهرهایی بر روی این قمر سنگی ساخته شده اند. ماه برای منابع مورد استفاده قرار می گیرد و با وقایع Cyberpunk 2077، ماه به نقطه کانونی برای شرکت هایی تبدیل شده است که در واقع بر زمین حکومت می کنند. طبق گزارش ها، جمعیت ماه حدود 58000 نفر است و قرار بود به عنوان پایگاه عملیات برای دومین و آخرین بسته توسعه، Cyberpunk 2077 استفاده شود.

بخوانید  مکان و راهنمای Fortnite Masked Warrior ساخته شده از نور

در مجموعه تصاویر ارسال شده به صورت آنلاین، ما می توانیم یک مخزن فایل، یک نقشه اولیه از یک مکان احتمالی در ماه و تعدادی تصویر و رندر اولیه را مشاهده کنیم. با این حال، CD Projekt RED در ابتدا قصد داشت ماه را به عنوان یک مکان در دسترس در بازی اصلی قرار دهد، اما اعضای تیم متوجه شدند که این هدف بسیار بلندپروازانه است. بنابراین آنها محتوای ماه را حذف کردند و تصمیم گرفتند از آن در بسته الحاقی استفاده کنند که متاسفانه هرگز منتشر نشد. این فایل ها را می توانید در این لینک ببینید.

توسعه Cyberpunk 2077 رسما به پایان رسیده است، بنابراین هیچ شانسی برای انتشار این بسته الحاقی وجود ندارد. استودیو CD Projekt Red در حال حاضر مشغول توسعه قسمت دوم Cyberpunk 2077 و قسمت چهارم سری The Witcher است.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر