علاقه کارگردان Fast X به ساخت فیلمی بر اساس بازی Fortnite

لوئیس لتریر، کارگردان فیلم Fast X از علاقه خود به کارگردانی فیلمی بر اساس بازی Fortnite خبر داده است.

بازی Fortnite یکی از محبوب‌ترین بازی‌های حال حاضر جهان است، اما هنوز اقتباسی از آن را ندیده‌ایم. اکنون در آخر اخبار سینما و تلویزیون، یکی از فیلمسازان برای کارگردانی یک اقتباس سینمایی بر اساس بازی Fortnite ابراز علاقه کرده است. لوئیس لتریر، کارگردان Fast X در یک پنل در San Diego Comic-Con ظاهر شد و علاقه خود را برای ساخت یک فیلم Fortnite اعلام کرد. لتریر در این گفتگو دلیل علاقه خود به ساخت این اقتباس را توضیح داد:

“زیرا این بازی فوق‌العاده است. منظورم این است که در مورد شخصیت‌های آن چیزهای بیشتری برای گفتن وجود دارد. این می‌تواند یک فیلم اکشن سرگرم‌کننده و کامل باشد که در آن شاهد همه آن‌ها باشیم.”

Fortnite در سال 2017 منتشر شد، اما محبوبیت آن پس از اضافه شدن حالت Battle Royale آغاز شد و امروز هزاران نفر روزانه این بازی را انجام می دهند. Fortnite از زمان راه اندازی خود بیش از 9 میلیارد دلار درآمد برای Epic Games به دست آورده است. پیش از این، اپیک گیمز از امکان ساخت یک فیلم اکشن زنده بر اساس بازی Fortnite خبر داده بود. با توجه به موفقیت اقتباس‌های اخیر بازی‌های ویدیویی مانند Mario Animation، منطقی است که Epic یک فیلم Fortnite را در دستور کار قرار دهد.

لوئیس لتریر که این روزها به خاطر کارگردانی Fast X شناخته می شود، برای کارگردانی Fast and Furious 11 بازخواهد گشت. از دیگر کارهای Leterrier می توان به کارگردانی آثاری چون The Incredible Hulk، Now You See Me، Transporter 2، Clash of the Titans، Grimsby و The Takedown اشاره کرد. او همچنین تمام 10 قسمت کریستال تاریک: عصر مقاومت و سه قسمت لوپین را کارگردانی کرد.

بخوانید  Rainbow Six Siege در حال دریافت کراس اوور Nier است