عقب افتادن تاریخ اکران فیلم How to Train Your Dragon


یونیورسال پیکچرز از عقب افتادن تاریخ اکران فیلم How to Train Your Dragon تا تابستان ۲۰۲۵ خبر داده است.

بهمن گذشته خبری مبنی‌بر ساخت فیلمی لایو اکشن براساس انیمیشن How to Train Your Dragon منتشر شد و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ اکران فیلم چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم با تأخیر مواجه شده است. یونیورسال پیکچرز اعلام کرد که فیلم How To Train Your Dragon دیگر قرار نیست در تاریخ ۱۴ مارس ۲۰۲۵ (۲۴ اسفند ۱۴۰۳) اکران شود و حالا تاریخ اکران این فیلم لایو اکشن ۳ ماه و تا تابستان ۲۰۲۵ عقب افتاده است.

فیلم How To Train Your Dragon اکنون برای اکران در تاریخ ۱۳ ژوئن ۲۰۲۵ (۲۳ خرداد ۱۴۰۴) برنامه‌ریزی شده است. مراحل فیلم‌برداری و تولید این فیلم لایو اکشن آغاز شده بود، اما به علت اعتصاب بازیگران مراحل آن متوقف شده است که انتظار می‌رود پس از پایان اعتصاب از سر گرفته شود. میسون تیمز در نقش هیکاپ و نیکو پارکر در نقش آسترید قرار است در فیلم چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم به ایفای نقش بپردازند.

هیکاپ و آسترید در انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم

همچنین دین دبلوا، کارگردان سه‌گانه انیمیشن How To Train Your Dragon برای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم بازگشته است. انیمیشن How to Train Your Dragon بیش از ۴۹۴ میلیون دلار در سال ۲۰۱۰، انیمیشن How to Train Your Dragon 2 بیش از ۶۲۱ میلیون دلار در سال ۲۰۱۴ و انیمیشن How to Train Your Dragon: The Hidden World بیش از ۵۲۵ میلیون دلار در سال ۲۰۱۹ در گیشه جهانی فروش کرده بودند.

بخوانید  امکان رد شدن از کمپین Diablo 4 بعد از اولین دور تجربه

فیلم How To Train Your Dragon اقتباسی از رمانی به همین نام اثر کرسیدا کوول خواهد بود که داستان یک وایکینگ جوان به‌نام هیکاپ را دنبال می‌کند که سرزمین برک مدام مورد حمله اژدهایان قرار می‌گیرد و مردم این سرزمین شجاعانه به جنگ با اژدهایان می‌پردازند، اما هیکاپ توانایی جنگیدن با آن‌ها را ندارد و حتی اگر هم داشته باشد، اجازه ندارد اینکار را بکند.

در این بین، اژدهایی وجود دارد به‌نام خشم شب‌ که از همه اژدهایان دیگر خطرناک‌تر و وحشتناک‌تر است که هیچ وایکینگی تاکنون موفق به کشتن او نشده‌ است. هیکاپ که پدرش رئیس وایکینگ‌ها است، یک شب که اژدهایان حمله کرده‌ بودند، مخفیانه به کمین اژدهایی می‌نشیند و به‌طور اتفاقی یک خشم شب را به‌دام می‌اندازد و این اژدها به جایی دوردست می‌افتد. این تنها شروع یک داستان و ماجراجویی و شکل گرفتن دوستی بین هیکاپ و خشم شب است که آینده قبیله هیکاپ را برای همیشه تغییر خواهد داد.

تحریریه مجله بازی یک گیمر