عرضه رایگان محتوای کریسمس برای Sonic Frontiers

سگا برای تعطیلات کریسمس یک لباس رایگان به بازیکنان Sonic Frontiers داده است.

Sonic Frontiers اکنون بر روی رایانه شخصی و کنسول‌های Nintendo Switch، PlayStation 5، PlayStation 4، Xbox One و Xbox Series X در دسترس است. Xbox Series S در دسترس است. طبق آمار رسمی، بازی تاکنون بیش از 2.5 میلیون نسخه فروخته است و سازندگان پس از انتشار محتوای بیشتری مانند حالت عکس، چالش ها و حالت های جدید و شخصیت های قابل کنترل اضافی را اضافه کرده اند.

نظر شما در مورد اخبار بازی چیست؟ آن را با تیم یک گیمر و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

تاکنون چندین توسعه‌دهنده مختلف فرا رسیدن کریسمس و تعطیلات را در بازی‌های خود جشن گرفته‌اند که جدیدترین آنها Sonic Frontiers از سگا است. طبق توییت رسمی صفحه Sonic the Hedgehog، بازیکنان می توانند از امروز یک لباس تبلیغاتی رایگان در Sonic Frontiers دریافت کنند.

مانند بسته الحاقی کراس اوور Monster Hunter که دو مجموعه زره Rathalos را برای Sonic اضافه می کند، این لباس جدید هیچ مزیت گیم پلی ارائه نمی دهد. در واقع، لباس جشن تعطیلات صرفاً تزئینی است و کمی شادی تعطیلات را به ظاهر سونیک اضافه می کند. اکنون تنها کاری که سگا باید انجام دهد این است که محتوای شب کریسمس را به بخش Dreams به عنوان محتوای بازشدنی با تمام ویژگی‌های اصلی Sega Saturn اضافه کند.

لباس کریسمس صوتی در بازی Sonic Frontiers

بخوانید  Destiny 2 Season Of The Seraph: هفته اول راهنمای چالش های فصل