ظهور رونین بسیار خشن خواهد بود


Rise of Ronin توسط PEGI در اروپا رتبه بندی شده است.

حتی اگر سال سال 2023 یکی از بهترین سال‌ها در صنعت بازی بود، اما هنوز عناوین زیادی در سال 2024 وجود دارد که گیمرها می‌توانند منتظر آنها باشند. یکی از این بازی ها Rise of the Ronin است که اخیرا توسط PEGI در اروپا رتبه بندی شده و برای مبارزات خود رتبه بزرگسالان را دریافت کرده است. این اولین بازی استودیو Team Ninja در سال‌های اخیر است که بر سبک Souls تمرکز ندارد.

افزایش در گروه سنی رونین در اروپا

Rise of the Ronin رتبه +18 را از سازمان اطلاعات بازی های پان اروپا برای خشونت و قمار دریافت کرد. اگرچه اطلاعات کمی در این وب سایت مشخص شده است، این طبقه بندی عموماً به آثاری با خشونت شدید و محتوای گرافیکی اختصاص داده شده است. بنابراین ما می توانیم انتظار داشته باشیم که این شغل با خشونت زیادی همراه باشد. البته این موارد در تریلرهای بازی وجود داشت و اتفاق عجیبی نیفتاد.

بازی The Rise of the Ronin تنها بر روی پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد و خبری از عرضه بر روی کنسول نسل قبلی سونی نیست. زیرا سازندگان می خواستند از تمام قدرت PS5 استفاده کنند. این اثر شبیه به Ghost of Tsushima است که سه سال پیش منتشر شد و منتقدان به خاطر دنیای زیبا، باز و مبارزات جذابش تحسین کردند. بازی مورد بحث می تواند تجربه مشابهی را با خشونت بیشتر ارائه دهد و در بهترین حالت به یکی از بهترین آثار اکشن سامورایی در بازار تبدیل شود.

Rise of the Ronin در تاریخ 3 آوریل 1403 (22 مارس 2024) برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

بخوانید  فیلم جوکر 2 بخشی از دی سی یونیورس نیست | وجود فاصله زیاد تا اکران بتمن 2
تحریریه مجله بازی یک گیمر