ظاهر بسیار متفاوت کریس همسورث در تصاویر تازه فیلم Mad Max جدید

آنیا تیلور جوی نقش نسخه جوانی ایمپریتر فیوروسا را در فیلم Furiosa بر عهده دارد و در این فیلم قرار نیست شاهد بازگشت شارلیز ترون باشیم. همچنین کریس همسورث در نقش شرور و منفی اصلی فیلم و تام برک، دیگر بازیگران فیلم جدید مد مکس هستند. جرج میلر وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه قسمت جدید فیلم Mad Max را بر عهده دارد که نیکو لاتوریس در نوشتن فیلمنامه آن به میلر کمک خواهد کرد.

فیلم Furiosa برای اکران در تاریخ ۲۴ می ۲۰۲۴ (۴ خرداد ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است. فیلم Mad Max: Fury Road در سال ۲۰۱۵ روی پرده‌های سینما رفت و موفق شد ۳۷۵.۲ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند. همچنین این فیلم موفق شد ۶ جایزه اسکار را نیز دریافت کند. فیلم Thor: Love and Thunder، جدیدترین فیلم کریس همسورث است که فیلم Thor 4 قرار است در تاریخ ۸ ژوئیه (۱۷ تیر) اکران شود.منبع

از ماه گذشته مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Furiosa در استرالیا رسما آغاز شد. این فیلم درواقع قسمت اسپین‌آف و پیش درآمد فیلم Mad Max: Fury Road است که تمرکز این فیلم اکشن قرار است روی گذشته شخصیت ایمپریتر فیوروسا باشد که در این فیلم قرار است با نسخه جوانی این شخصیت ملاقات کنیم. حالا در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید قسمت جدید فیلم Mad Max فاش و منتشر شده است.

تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید فیلم Furiosa فاش شده است که در آن شاهد حضور کریس همسورث با ظاهری بسیار متفاوت هستیم.

بخوانید  نسخه بهبودیافته کانکتور 12V-2x6 جایگزین 12VHPWR می شود

در تصاویر جدید فاش شده از پشت صحنه فیلم Furiosa، شاهد حضور کریس همسورث هستیم که ظاهر بسیار متفاوتی نسبت به نقش‌های گذشته خود پیدا کرده و با مو، ریش و سبیل قرمز رنگ و بلندی قابل مشاهده است. اگرچه هنوز مشخص نیست او نقش چه شخصیتی را بر عهده دارد، اما می‌دانیم که همسورث نقش شرور و منفی فیلم Mad Max جدید را بازی می‌کند و حتی برخی می‌گویند او ممکن است نقش نسخه جوانی ایمورتان جو را در فیلم اکشن و جدید مکس دیوانه بر عهده داشته باشد. در ادامه می‌توانید این دو تصویر را مشاهده کنید: