طول کمپین Black Ops 6 مشخص شد، زیرا توسعه دهندگان درباره تأثیر راه اندازی روی Game Pass صحبت می کنند

پس از رونمایی بزرگ Call of Duty: Black Ops 6، توسعه دهنده Treyarch درباره طول کمپین تیراندازی نظامی و تأثیر راه اندازی آن بر Xbox Game Pass صحبت کرده است.

با شروع مدت زمان بازی، ییل میلر، مدیر تولید Treyarch به Game File گفت که این کمپین تقریباً به همان اندازه ای خواهد بود که از یک بازی Call of Duty انتظار دارید. میلر گفت: «در حال حاضر بازی مانند یک کمپین کلاسیک Call of Duty بازی می‌کند.

در حال پخش: Call Of Duty: Black Ops 6 – هر آنچه که تاکنون باید بدانید

کمپین‌های Call of Duty تقریباً 4 تا 6 ساعت طول می‌کشند، اگرچه بدیهی است که به دلایل مختلف این تجربه‌ای نیست که ممکن است به دست آورید. میلر به طور خاص برای Black Ops 6 گفت که توسعه کمپین بازی به درخواست طرفداران برای تنوع بیشتر پاسخ داد.

“آنها یک امتیاز واحد برای تجربیات شما نمی خواهند. خوشبختانه برای ما، Black Ops به نوعی به آن کمک می کند، جایی که شما می توانید ماموریت های دزدی، حل معما، مخفی کاری و تهاجمات نظامی بزرگ خود را نیز انجام دهید… میلر گفت: آزادی زیادی می‌خواهند، و تنوع زیادی می‌خواهند… آنها همچنین می‌خواهند سوار ترن هوایی شوند. “من فکر می کنم هدف بزرگ همه ما این است که فقط به بازیکنان این فرصت را بدهیم که باهوش باشند، آنها را همیشه در این سفر نبریم، به آنها فرصت دهیم کاوش کنند و تصمیم بگیرند که چگونه می خواهند از یک موقعیت خارج شوند. .

بر خلاف بازی‌های قبلی Call of Duty، Black Ops 6 در یک دوره تقریباً چهار ساله توسعه یافت که بیشتر از حد معمول است، Treyarch در مصاحبه تایید کرد. یکی دیگر از تغییرات بزرگ برای Black Ops 6 این است که این اولین قسمت از سری Black Ops است که با موتور بازی Treyarch ساخته نشده است. همه بازی‌های Call of Duty برای کنسول/کامپیوتر اکنون بر روی یک موتور یکپارچه ساخته می‌شوند. میلر گفت این تغییر “مطمئناً مزایای خود را دارد.”

بخوانید  بازی‌های PlayStation Plus Essential در دسامبر ۲۰۲۳ معرفی شدند

در مورد عرضه Black Ops 6 به Game Pass در زمان عرضه، میلر گفت که مدتی قبل از این حرکت مطلع شده است، اگرچه سازنده دقیقاً زمان آن را نگفت. در ماه می گزارش شد که مایکروسافت هنوز تصمیم نگرفته است که Black Ops 6 را روی Game Pass قرار دهد یا خیر.

کمپین Black Ops 6 تقریباً به همان اندازه ای است که انتظار می رود
کمپین Black Ops 6 تقریباً به همان اندازه ای است که انتظار می رود

آلبوم عکس

میلر گفت، با آمدن Black Ops 6 به Game Pass، این بدان معناست که این بازی می تواند حتی مخاطبان بیشتری را جذب کند. و این باعث شد که Treyarch بیشتر در مورد تجربه “onboarding” برای افرادی که ممکن است با Call of Duty آشنا نباشند فکر کند.

“چهار سال از (آخرین) Black Ops می‌گذرد… زامبی‌ها بسیار غنی هستند. خطوط جستجو و داستانی دارد. برخی از مردم ممکن است حتی آن را به خاطر نداشته باشند. با بازیکنان جدید، چگونه افراد را به این جهان می‌آورید؟ میلر گفت. “گاهی اوقات ما این را بدیهی می دانیم که بسیاری از افراد Call of Duty را بازی می کنند و قبلاً Call of Duty را بازی کرده اند. اوه، آنها متوجه خواهند شد. می دانید، آنها قبلا این بازی را بازی کرده اند.” بنابراین فکر می‌کنم این ما را مجبور کرد تا برخی از آن‌ها را دوباره مرور کنیم.»

Black Ops 6 در 25 اکتبر برای کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن و همچنین رایانه های شخصی عرضه می شود. یک نسخه بتای چند نفره قبل از راه اندازی در راه است، و در اینجا نحوه دسترسی به نسخه بتا Black Ops 6 آورده شده است.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر