طرفداران برای یک بازی جدید Dino Crisis سر و صدا می کنند

بر اساس یک نظرسنجی، از بین تمام سری‌های کپکام، طرفداران بیشتر از همه خواهان بازگشت Dino Crisis هستند.

در یک نظرسنجی عظیم اخیر کپکام، 254148 نفر نظرات خود را در مورد این شرکت، بازی های کپکام و آینده این برند به اشتراک گذاشتند. Capcom Super Election این یک رویداد جهانی بود که در آن مردم از 220 کشور مختلف در مورد سوالات و پیشنهادات مختلف رای دادند.

در یکی از سوالات اصلی این نظرسنجی، از طرفداران کپکام در سراسر جهان پرسیده شد که دوست دارند ببینند چه سری یا بازی جدیدی ساخته شده است. در این رده، سری اسباب بازی Dino Crisis با حدود 20000 رای بیشتر نسبت به سایر گزینه ها برنده نظرسنجی شد.

سری Dino Crisis شینجی میکامی از سال 2003، زمانی که آخرین نسخه اصلی منتشر شد، در دنیای بازی دیده نشده است. با این حال، این سریال همچنان یکی از پرتقاضاترین ها برای بازسازی و بازسازی است.

شخصیت های اصلی بازی Dino Crisis

اخیراً در نظرسنجی انجام شده توسط Capcom به نام Capcom Super Election از طرفداران پرسیده شد که دوست دارند دنباله کدام سری بازی را ببینند. در این نظرسنجی Dino Crisis با 80769 رای مقام اول را به خود اختصاص داد. پس از اینکه Dino Crisis مقام اول را به خود اختصاص داد، سریال محبوب Mega Man و Devil May Cry به ترتیب با 63395 و 60371 رای در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در یکی از سوالات این نظرسنجی از کاربران پرسیده شد که کدام بازی های کپکام را بیشتر دوست دارند. در این بخش، Dino Crisis بعد از Devil May Cry 5 در رتبه دوم قرار گرفت و حتی از Resident Evil 4 پیشی گرفت. این نتایج نشان می دهد که با وجود گذشت بیش از دو دهه از آخرین نسخه اصلی، Dino Crisis هنوز جایگاه ویژه ای در قلب ها دارد. از گیمرها در سراسر جهان

بخوانید  نقد و بررسی انیمیشن پینوکیو اثری جالب از گیلرمو دل تورو

در قسمت دیگری از این نظرسنجی مشخص شد که دانته از سری Devil May Cry محبوب ترین شخصیت در کل تاریخ بازی های کپکام است. همچنین، 156870 نفر از پاسخ‌دهندگان نظرسنجی گفتند که گیم‌پلی هیجان‌انگیز برای آنها مهم‌ترین عامل در انتخاب بازی‌های کپکام است.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر