صداپیشگی Omni-Man را جی کی سیمونز در Mortal Kombat 1 بر عهده دارد

جی کی سیمونز، صداپیشگی مرد آمنی در مجموعه انیمیشن Invincible، دوباره در Mortal Kombat 1 از NetherRealm بازی می کند.

در San Diego Comic-Con، NetherRealm جزئیات بیشتری در مورد Mortal Kombat 1 فاش کرد و شخصیت هایی مانند Tanya، Baraka و Lee May را فاش کرد. سازنده همچنین فهرستی از مبارزان کمبت پک را معرفی کرد که شامل شخصیت های سری The Boys Homelander، شخصیت RPG Pacemaker می شود. جان سینا از دی سی و شخصیت Amni-Man از سری انیمیشن Invincible.

طرفداران Omni-Man حتما می شنوند جی کی سیمونز آن ها از صداپیشگی این ابرقهرمان محبوب در Mortal Kombat 1 خوشحال خواهند شد. این خبر توسط Skybound Games در توییتر تایید شده است. این بازیگر با ایفای نقش این شخصیت در سریال انیمیشن شکست ناپذیر که برای فصل دوم تمدید شده شناخته شده است. NetherRealm هنوز تاریخ انتشار بسته الحاقی Mortal Kombat را اعلام نکرده است.

جی کی سیمونز همچنین صداپیشه جنرال کیتریک تورم، یکی از 3 آنتاگونیست Baldur’s Gate 3 توسط Larian Studio است. این بازی نقش آفرینی در تاریخ 12 آگوست 1402 (3 اوت 2023) برای کاربران رایانه های شخصی و در تاریخ 15 سپتامبر 1402 (6 شهریور) برای پلی استیشن 5 در دسترس خواهد بود. به گفته سازندگان، این بازی 170 ساعت صحنه سینمایی و بیش از 3 برابر بیشتر از سه رمان ارباب حلقه ها، دیالوگ های سینمایی دارد.

بازی Mortal Kombat 1 در تاریخ 28 سپتامبر 1402 (19 سپتامبر 2023) برای کاربران پلی استیشن 5، Xbox Series X در دسترس خواهد بود. Xbox Series S، Nintendo Switch و PC شامل می شوند. پیش‌خریداران Mortal Kombat 1 می‌توانند نسخه بتا را در ماه آگوست بررسی کنند. در حالی که با خرید نسخه های Premium و Kollector، می توانید بازی را از 24 سپتامبر 1402 (15 سپتامبر 2023) کشف کنید.

بخوانید  تصاحب استودیوی سازنده بازی Spellbreak توسط بلیزارد