شرک 5 با بازیگران اصلی و تاریخ اکران 2026 تایید شد

ماه گذشته، ادی مورفی اجازه داد که شرک 5 سرانجام پس از 14 سال وقفه از آخرین دنباله، نور روز را ببیند. امروز، DreamWorks Animation تایید کرد که مورفی و دو بازیگر اصلی دیگر، مایک مایرز و کامرون دیاز، همگی برای Shrek 5 حضور دارند. استودیو همچنین تاریخ اکران 9 جولای 2026 را برای بهترین راه ممکن اعلام کرد: استفاده از All Star. از Smash Mouth، این آهنگ برای همیشه به شرک اصلی پیوند خورد.

انتشار شرک کمی بیش از 25 سال پس از اکران آن در سال 2001 انجام خواهد شد. مایرز صدای خود را به غول معروف وام داده بود، که با اکراه تلاش برای نجات پرنسس فیونا (دیاز) را در کنار بهترین دوست خود، خر (مورفی) آغاز کرد. . فیلم اول به قدری موفق بود که سه دنباله داشت، پیش از پایان داستان در سال 2010 با شرک برای همیشه.

از زمانی که شرک و خانواده اش ترک کردند، مجموعه فیلم اسپین آف، گربه چکمه پوش، این فرنچایز را زنده نگه داشته است. تا کنون مشخص نیست که گربه چکمه پوش با بازی آنتونیو باندراس به دوستان قدیمی خود در ادامه فیلم خواهد پیوست یا خیر. اما می دانیم که Donkey بالاخره فیلم خودش را خواهد داشت. مورفی قبلاً فاش کرده بود که فیلم انفرادی شخصیت او بعد از شرک 5 فیلم بعدی این مجموعه خواهد بود.

انیمیشن DreamWorks هنوز بقیه صداپیشگان Shrek 5 و همچنین نام کارگردان را فاش نکرده است. اما اکنون که حقیقت آشکار شده است، انتظار می رود به زودی جزئیات بیشتری فاش شود.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  Square Enix به ساخت بازی های انحصاری برای پلی استیشن ادامه خواهد داد