شرایط ثبت نام تلفن Overwatch 2 اکنون طرح های تلفن پیش پرداخت را می پذیردبلیزارد اعلام کرده است که تلفن های اعتباری از این پس برای نیاز تلفن Overwatch 2 که به عنوان محافظت از SMS نیز شناخته می شود، کار خواهند کرد.

بلیزارد SMS Protect را برای دفع کلاهبرداران، به‌ویژه بازیگران بدی که از چندین حساب متصل به یک شماره تلفن استفاده می‌کنند، ایجاد کرد. برای ورود به بازیکن، الزام SMS Protect به این معنی بود که آنها باید یک شماره تلفن متصل به حساب خود داشته باشند، اما این شماره نمی‌تواند از یک طرح تلفن از پیش پرداخت شده باشد.

در حال پخش: Overwatch 2 – همه چیزهایی که باید بدانید

حذف برنامه های تلفن های اعتباری در بین گیمرها بحث برانگیز بود و بسیاری آن را به عنوان سیاست محرومیت می دانستند. در پاسخ به نگرانی ها، بلیزارد تصمیم گرفته است که الزامات ثبت نام تلفن را برای بسیاری از حساب ها حذف کند. بازیکنان Overwatch که حساب Battlenet داشتند و از 9 ژوئن 2021 بازی می کردند، دیگر برای بازی به شماره تلفن نیاز نداشتند.

و اکنون، کسانی که دارای حساب‌های جدید هستند و باید الزامات SMS Protect را برآورده کنند، می‌توانند از طرح‌های تلفن پیش‌پرداخت استفاده کنند.

راه‌اندازی Overwatch 2 دشوار بوده است – از صف‌ها گرفته تا رفع موقت حذف قهرمانان. Mei به دلیل وجود اشکال در توانایی Ice Wall خود به طور موقت از بازی حذف شده بود، اما او اکنون رسماً از آن زمان بازگشته است. پچ 17 نوامبر. این پچ همچنین شامل برخی تغییرات تعادلی بود: D.Va، Zarya، Genji، Junkrat، ​​Sombra و Kiriko همگی nerfs دریافت کردند.

فصل 2 بازی Overwatch 2 در 6 دسامبر آغاز می شود و قهرمان جدید Tank Ramattra به فهرست اضافه می شود. او یک اومنیک است که زمانی با زنیاتا دوست صمیمی بود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.