شایعه: New Need for Speed ​​در استودیو Criterion توسعه می یابد

در گزارشی جدید به توسعه یک بازی جدید Need for Speed ​​توسط Criterion Studio اشاره شده است.

Criterion سال گذشته بازی Need for Speed ​​Unbound را منتشر کرد و همچنان با به‌روزرسانی‌های مختلف از آن پشتیبانی می‌کند. با این حال، اخیرا گزارشی منتشر شده است که نشان می دهد این توسعه دهنده احتمالاً در حال آماده شدن برای انجام نسخه بعدی این سری است. این گزارش به آگهی شغلی جدید Criterion برای یک طراح جهانی اشاره می‌کند که توضیح می‌دهد که پروژه جدید باید پایه‌های سبک مسابقه‌ای را به چالش بکشد تا سری Need For Speed ​​را به سطح جدیدی برساند.

Criterion در ادامه در آگهی استخدام توضیح داد که نامزد باید در تلاش جدید هیجان انگیز استودیو برای ایجاد دنیایی باز که تجربه پخش سریع، غنی و معتبری را فراهم می کند، مشارکت کند. از این بخش می توان دریافت که نسخه بعدی مجموعه، کاری جهان باز خواهد بود و رویکرد توسعه دهندگان در این زمینه تغییری نخواهد کرد.

لازم به ذکر است که کریتریون همواره به دنبال نیروهای جدید است که می تواند نشان دهنده مراحل اولیه توسعه پروژه باشد. برخی گمانه زنی ها نشان می دهد که این پروژه جدید بازسازی Need for Speed: Most Wanted خواهد بود که اخیراً منتشر شده است. سایمون بیلیبازیگر نسخه اصلی به آن اشاره کرد.

نظر شما در مورد اخبار بازی چیست؟ آن را با تیم یک گیمر و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

بخوانید  پرنسس های دیزنی از قدیم تا جدید | ۱۵ شاهدخت جذاب + ویژگی‌ها