شایعه: Armored Core 6: Fires of Rubicon از بازی چند نفره 2-6 نفره پشتیبانی می کند

مانند نسخه فیزیکی Armored Core 6: Fires of Rubicon، این کتاب نیز از 2 تا 6 بازیکن چند نفره پشتیبانی می کند.

Armored Core 6: Fires of Rubicon از چندین جنبه کلیدی تجربه بسیار متفاوتی نسبت به ساخته های اخیر Studio From Software خواهد بود. یکی از تفاوت ها عدم همکاری در کمپین است. البته، افرادی که می خواهند یک تجربه چند نفره داشته باشند، می توانند بخش PvP (بازیکن در مقابل بازیکن) را بررسی کنند. البته جزئیات این بخش تاکنون توضیح داده نشده است.

اکنون به نظر می رسد که ما حداقل اطلاعاتی در مورد این بخش داریم. تصویری از نسخه فیزیکی بازی در ژاپن فاش شده است و بر اساس آن، Armored Core 6 از بخش چند نفره PvP از 2 تا 6 نفر پشتیبانی می کند. سه نفر می توانند مسابقه را تماشا کنند.

تصویر لو رفته از نسخه فیزیکی Armored Core 6 در ژاپن

البته هنوز اطلاعات زیادی در مورد این قسمت از بازی نداریم، بنابراین امیدواریم که Fram Software و Bandai Namco جزئیات بیشتری در مورد آن اعلام کنند. به خصوص که این بازی حدود یک ماه دیگر منتشر خواهد شد.

بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon در روز سوم شهریور (4 مرداد) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S و PC منتشر خواهد شد. همچنین کمی قبل از انتشار بازی و در مراسم گیمزکام اطلاعاتی در مورد این بازی ویدیویی خواهیم شنید.

بخوانید  تکمیل ارباب حلقه ها: گولوم