شایعه شده است که Kid LAROI در اواخر این ماه کنسرتی Fortnite خواهد داشتبه نظر می رسد Epic در حال آماده شدن برای معرفی یک هنرمند موسیقی دیگر به Fortnite است، این بار با The Kid LAROI. این باید اواخر این ماه، در اواخر ژانویه اتفاق بیفتد.

این بر اساس یک گزارش جدید از بازی خودی، که گفت این خواننده رپ استرالیایی در یک کنسرت مجازی حضور خواهد داشت. The Kid LAROI 34 شنونده ماهانه در Spotify و بیش از 4 میلیون مشترک YouTube دارد. این هنرمند اولین نفری است که امسال در Fortnite نمایش داده می شود

در ادامه این گزارش آمده است که کنسرت تا یک ماه پس از تاریخ عرضه اولیه قابل پخش خواهد بود و اگرچه هنوز بر اساس رویدادهای گذشته تایید نشده است، بازیکنان ممکن است بتوانند لوازم آرایشی را در بازی کسب کنند/خرید کنند.

این کنسرت قرار است در 24 یا 25 ژانویه برگزار شود که تنها چند روز پس از قرار است همکاری Dead Space برگزار شود.

Fortnite یک بازی رایگان است. می توانید آن را بر روی ایکس باکس وان، ایکس باکس سری X|S، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ و رایانه شخصی دانلود کنید.

برای اخبار بیشتر GameSpot، این داستان ها را بررسی کنید:

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.