سیستم کلاس Battlefield 2042 دارای مهارت های سلاح است نه محدودیت سلاحDICE رسماً جزئیات بیشتری را در مورد نحوه عملکرد محور Battlefield 2042 به یک سیستم مبتنی بر کلاس در به‌روزرسانی 3.2 آینده بازی، از جمله اطلاعات مربوط به سیستم جدید تسلط بر سلاح، به طرفداران ارائه کرده است.

DICE کار جدیدی را آغاز کرده است پست وبلاگ با تشریح تغییرات با توضیح اینکه چگونه بازخورد بازیکن در اجرای بازگشت یک سیستم مبتنی بر کلاس در Battlefield 2042 ضروری است. در زمان عرضه، DICE گفت که بسیاری از بازیکنان متخصصان، شخصیت‌های منحصربه‌فردی را پیدا می‌کنند که هرکدام دارای توانایی یا ابزاری خاص و قطبی هستند. این یک انحراف از یک فرمول آشنای مبتنی بر کلاس برای این سری بود، و DICE گفت که به سرعت شروع به تشکیل تیمی برای تجزیه و تحلیل آنچه که می‌توان تغییر داد آغاز کرد و شروع به جمع‌آوری بازخورد از طرفداران کرد.

در حال پخش: Battlefield 2042 – رستگاری چگونه است؟

نتیجه این نیست که Specialists کلاً کنار می‌روند، بلکه در عوض به چهار کلاسی که طرفداران Battlefield می‌شناسند و دوست دارند، دسته‌بندی می‌شوند: Assault، Support، Engineer و Recon.

برخلاف برخی از بازی‌های قبلی Battlefield که کلاس‌های خاصی فقط می‌توانستند از انواع سلاح‌های خاصی استفاده کنند، Battlefield 2042 مهارت‌های سلاح را برای هر کلاس معرفی می‌کند. اینها به عنوان یک انگیزه اضافی برای یک کلاس برای استفاده از یک نوع سلاح خاص عمل می کند، اما آن را از استفاده از انواع دیگر سلاح ها منع نمی کند.

به عنوان مثال، بازیکنان تهاجمی هنگام استفاده از تفنگ تهاجمی، مهمات اضافی دریافت خواهند کرد، در حالی که بازیکنان پشتیبانی که از SMG استفاده می کنند، زمان قرعه کشی سریع تری خواهند داشت. کلاس Recon طبیعتاً به لطف یک دامنه ثابت و پایدار می‌خواهد به تفنگ‌های تک تیرانداز متمایل شود و مهندسان هنگام استفاده از مسلسل‌های سبک در حالت خمیده یا مستعد از پراکندگی بهتری بهره‌مند خواهند شد.

DICE می نویسد: “هدف Weapon Skills دیکته کردن تجهیزات شما نیست، بلکه تشویق و ارائه توصیه هایی در مورد آنچه ممکن است بهترین کار را داشته باشد و ارائه هویت کلاسی اضافی برای کسانی است که از این نوع گیم پلی لذت می برند.”

در یک مسابقه، اکنون نمادهای کلاس در بالای سر بازیکنان نمایش داده می شود که به شناسایی کلاس بازیکن و هر ابزاری که ممکن است در تیراندازی وارد کند کمک کند. برخی از ابزارها به متخصصان یک کلاس خاص محدود می شوند، مانند مهندسان متخصص که اکنون تنها کلاسی هستند که به موشک انداز دسترسی دارند. این باعث می‌شود بازی متعادل‌تر شود، زیرا تیم دیگر مجبور نیست برای هر متخصصی که به هر ابزاری دسترسی دارد برنامه‌ریزی کند. در نتیجه، بارگیری‌ها اکنون در هر کلاس خواهند بود و هر متخصصی که در آن نقش است به این بارگذاری‌ها دسترسی خواهد داشت. DICE می نویسد که بارگذاری های فعلی با رسیدن به روز رسانی 3.2 پاک می شوند و بازیکنان باید آنها را از ابتدا بازسازی کنند. انتظار می رود این به روز رسانی در اواخر این ماه ارائه شود.

Battlefield 2042 زمانی که در سال 2021 عرضه شد، شروعی دشوار داشت که منجر به تاخیر طولانی برای اولین فصل چند نفره بازی شد. از آن زمان، با اجرای بازخورد بازیکنان توسط DICE، به طور پیوسته بهبود یافته است. بسیاری از نقشه های راه اندازی اصلی بازی به طور گسترده ای برای ارائه پوشش بیشتر و مسیرهای بهبود یافته برای پیاده نظام بازسازی شده اند، و DICE از زمان عرضه به بازی همچنان نقشه ها، سلاح ها و متخصصان جدیدی را به بازی اضافه کرده است. فصل 4 متخصص نهایی Battlefield 2042 را معرفی می کند که یکی از اعضای کلاس Recon خواهد بود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.