سی‌دی پراجکت رد با پروژه اسپین‌اف ویچر سیریوس هماهنگ نبود، می‌خواست هزینه‌ها را زودتر کاهش دهد.

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

در 20 مارس، CD Projekt Red اعلام کرد که اسپین آف توسعه یافته توسط The Flame در استودیوی Flood The Molasses Flood از نظر “دسترسی و پتانسیل تجاری” آن “ارزیابی” شده است و این شرکت “در حال تدوین چارچوب جدیدی برای این کار است. پروژه”. “

ثبت نام کنید یا وارد شوید

Nielubowicz گفت: “برای رقابتی ماندن، ما باید به دنبال راه های جدیدی برای گسترش امتیازات خود باشیم.” در عین حال، ما باید آماده ارزیابی مجدد مفاهیم اصلی خود باشیم، حتی اگر کار توسعه در حال انجام باشد.

بخوانید  بازی Elden Ring بیش از 20 میلیون نسخه فروخته است

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

Nielubowicz گفت، این پروژه “از نظر طراحی و قالب برای ما جدید است” و با “تولیدات بزرگ” که توسعه دهنده با آن شناخته شده است متفاوت است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

به عنوان بخشی از اخیر برای درآمد مالی تماس بگیریدPiotr Nielubowicz، مدیر ارشد مالی CD Projekt Red تلاش کرد جزئیات بیشتری را در مورد آنچه دقیقاً در پروژه Sirius اتفاق افتاده ارائه دهد، اگرچه توسعه‌دهنده جزئیات بیشتری در مورد اینکه این پروژه در آینده چیست یا می‌تواند باشد، ارائه نکرد.

در حال پخش: نقد و بررسی The Witcher 3: Wild Hunt نسل بعدی

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

CD Projekt Red، توسعه‌دهنده Witcher و Cyberpunk 2077، تلاش کرده است تا تصمیم اخیر خود را برای راه‌اندازی مجدد توسعه در spin-off Witcher Project Sirius روشن کند و گفت که این شرکت «نمی‌خواهد پروژه‌هایی را دنبال کند که ما با آنها همسو نیستیم». “

بخوانید  مدن جشن CPR را پس از اورژانس واقعی دامار هملین لغو کرد

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.