سونی ۱۴ دقیقه باورنکردنی Spider-Man: Across The Spider-Verse را در CinemaCon پخش کرد.

کریس هاینر، ویرایشگر GameSpot، پس از تماشای ارائه، از لاس وگاس گفت که فیلم هنوز تمام نشده است، اما فوق العاده به نظر می رسد و به خوبی با کیفیت فیلم اول مطابقت دارد.

مور گفت: “در این فیلم، مایلز متوجه می شود که نحوه پوشیدن ماسک است که از شما یک قهرمان می سازد.”

در همین حال، استاینفلد اذیت کرد که Spider-Verse فقط داستان مایلز نیست – گوئن داستان خودش را برای گفتن در این فیلم دارد، و جمعیت CinemaCon در ارائه 14 با چند نگاه اجمالی برخورد کردند. دقیقه از کلیپ ها.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

قبل از نمایش کلیپ های طولانی، جمعیت CinemaCon توسط کمپ پاورز، کارگردان فیلم Spider-Verse، همراه با ستارگان Shameik Moore (Miles Morales/Spider-Man)، Hailee Steinfeld (Gwen Stacy/Spider-Gwen) و Issa Rae (Spider-Gwen) مورد استقبال قرار گرفتند. جسیکا درو/مرد عنکبوتی). مور گفت که بیش از یک سال از اتفاقات فیلم اول می گذرد و مایلز هنوز در تلاش است تا بفهمد چگونه می تواند به یک ابرقهرمان تبدیل شود.

بدون اسپویلر زیاد، فیلم روی قسمت‌های اولیه فیلم متمرکز می‌شود، گوئن به دنیای مایلز بازگشته و با دوستش – که می‌دانیم ممکن است کمی او را دوست داشته باشد – می‌شود.

در CinemaCon در لاس وگاس دوشنبه شب، سونی پیکچرز فهرست فیلم‌های آینده‌اش را فاش کرد – و Spider-Man: Across the Spider-Verse با ارائه 14 دقیقه‌ای از فیلم‌های این فیلم، مورد توجه قرار گرفت. و این بود عالی، به گفته ویرایشگر GameSpot کریس هاینر.

بخوانید  از فروش 6 ماهه FIFA 23 از مجموع فروش FIFA 22 صرفنظر کنید

خوشبختانه، ما واقعاً زمان زیادی برای صبر کردن نداریم تا بتوانیم Spider-Verse را برای خودمان بسازیم – این فیلم در 2 ژوئن اکران می شود.

رائه در عین حال به تفاوت شخصیت خود با دو بازیگر دیگر عنکبوت کنارش اشاره کرد. رائه با اشاره به این واقعیت که درو نیز مانند باکی بارنز یک مامور HYDRA بود که شستشوی مغزی داده شده بود، گفت: “او زندگی دوگانه ای ندارد. این برای او لباس مبدل نیست.” زن عنکبوتی شرق هویت او بسیار عمیق تر از مرد عنکبوتی برای مایلز است.

گوئن به مایلز می‌گوید که ماجراجویی‌های چندجانبه‌اش متوقف نشد – او با جسیکا درو، که بخشی از یک انجمن بین‌بعدی افراد عنکبوتی است، تمرین کرد. و شاید او در جهان مایلز نیست فقط به این دلیل که می‌خواست دوباره مایلز را ببیند – معلوم می‌شود چیزی، یا شخص دیگری وجود دارد که آورده است.