سونی در Gamescom 2024 شرکت نخواهد کرد

Sony Interactive Entertainment در حال حاضر برنامه ای برای حضور در Gamescom 2024 ندارد.

در جدیدترین اخبار بازی مطلع شدیم که سونی مانند سال گذشته در Gamescom شرکت نخواهد کرد. سازنده پلی استیشن 5 به نشریه آلمانی Gameswirtschaft گفت که در حال حاضر هیچ برنامه ای برای انجام این کار وجود ندارد.

این برای بسیاری از طرفداران تعجب آور نخواهد بود. زیرا آخرین حضور سونی در Gamescom به سال 2019 برمی گردد. از زمان شیوع ویروس کرونا و پس از این رویداد، سونی رویدادهای State of Play و PlayStation Showcases را برای نمایش کسب و کار پلی استیشن برگزار کرده است. البته این بدان معنا نیست که پلی استیشن در گیمزکام غایب خواهد بود.

با توجه به اینکه Concord قرار است در تاریخ 2 سپتامبر (23 اوت) و Astro Bot برای 16 سپتامبر (6 سپتامبر) منتشر شود، افتتاحیه Gamescom به سونی فرصت خوبی برای نمایش هر دو بازی می دهد.

نینتندو تنها ناشر دیگری است که Gamescom 2024 را کنار گذاشته است. چندی پیش حضور Ubisoft و THQ Nordic در این نمایشگاه تایید شد. هنوز مشخص نیست که آیا مایکروسافت برنامه ای برای حضور در Gamescom در آینده دارد یا خیر، اما سال گذشته در این نمایشگاه شرکت کرد. شب پاریس از پادکست Kinda Funny Games اخیراً ادعا شده است که Redmonds بازی‌های Xbox بیشتری را در Gamescom به نمایش می‌گذارد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  نقشه راه جدید فاش می‌کند که حالت نبرد جدید مارول اسنپ در برابر دوستان به‌زودی در «یک یا دو ماه آینده» در دسترس خواهد بود.