سونی تا طلوع از بازیگرانش برخوردار است

در سال 2015، Until Dawn از Sony و Supermassive Games یک تجربه تعاملی با الهام از تعداد بی‌شماری فیلم‌های ترسناک که قبل از آن ساخته شده بودند، به بازیکنان داد. این بازی به قدری مورد استقبال قرار گرفت که بازسازی آن برای پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی در دست ساخت است و همچنین یک فیلم سینمایی تا طلوع در ژانویه معرفی شد. اکنون فیلم در حال افزایش است و اولین بازیگران Until Dawn مشخص شده اند.

Via Deadline، الا روبین، مایکل چیمینو، جی یونگ یو و اودسا آزیون در فیلم Until Dawn به ایفای نقش پرداخته اند. در این گزارش مشخص نشده است که آنها در این فیلم نقش کدام شخصیت ها را بازی خواهند کرد. بازیگران اصلی بازی شامل رامی مالک برنده آینده اسکار، هیدن پانتییر ستاره قهرمانان و برت دالتون از عوامل SHIELD در میان بازیگران اصلی بودند. مشخص نیست که آیا هیچ یک از بازیگران بازی های ویدیویی در این فیلم حضور خواهند داشت یا خیر.

روبین در حال حاضر در فیلم The Idea of ​​You در Prime Video بازی می کند، در حالی که Cimino در سریال آینده Prime Video، Motorheads، پس از نقش اصلی خود در Hulu’s Love، Victor، بازی می کند. Yoo و A’zion اخیراً به ترتیب در فیلم‌های Expats و Sitting in Bars With Cakes نیز در Prime Video نقش داشته‌اند.

بازی اصلی در یک کوه دورافتاده اتفاق افتاد که گروهی از دوستان یک سال پس از ناپدید شدن دو نفر از اعضای گروهشان دوباره به هم پیوستند. علیرغم تمایل مشترک گروه برای حرکت به جلو، چیزهای عجیب و غریبی در اطراف آنها وجود دارد و تصمیمات بازیکنان در نهایت تعیین می کند که کدام شخصیت ها زندگی کنند و کدام یک خواهند مرد.

بخوانید  عرضه نسخه جدید کارت‌های گرافیک RTX 3060 و RTX 3060 Ti تا پاییز امسال

دیوید اف سندبرگ فیلم Until Dawn را بر اساس فیلمنامه ای از گری دابرمن کارگردانی خواهد کرد. بلر باتلر، مجری سابق G4 که فیلمنامه نویس شد، نسخه قبلی را نوشت. سونی پیکچرز هنوز تاریخی را برای فیلم تا طلوع مشخص نکرده است.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر