سنگ، کاغذ، قیچی در تریلر جدید Like a Dragon: Ishin


سگا تریلر جدیدی از بازی Like a Dragon: Ishin منتشر کرده است که مینی گیم های متنوع و جذاب این اثر را نشان می دهد.

استودیو Ryu Ga Gotoku و سگا تریلر جدیدی از بازی Like a Dragon: Ishin منتشر کردند. این تریلر بر روی مینی گیم های مختلف بازی تمرکز دارد و زمان آن بیش از یک دقیقه است. برخی از این مینی بازی ها عبارتند از: رقص بویو، مسابقه مرغ، قیچی کاغذ سنگی، پوکر، کارائوکه، اودون شاپ (یک غذای ژاپنی)، کوی کوی (یک بازی با ورق ژاپنی)، چوهان (بازی تاس ژاپنی)، ماهیگیری، اویچی-کابو (نوعی کارت بازی ژاپنی) و آموزش توپ.

در این تریلر سعی شده است مدت زمان هر مینی بازی کوتاه باشد و در عین حال ویدئوی مورد بحث جزئیات هر کدام را تا حدودی نشان می دهد. همانطور که گفته شد، برخی از مینی‌گیم‌ها بازی‌های کارتی هستند و برخی از آن‌ها مربوط به نسخه‌های قبلی Yakuza like a Dragon: Ishin هستند که در میان آن‌ها کارائوکه یکی از محبوب‌ترین مینی‌گیم‌های این سری است. Yakuza. در این میان بدانید که Like a Dragon نام دیگری از سری بازی های Yakuza است.

دانلود فیلم آپارات

علاوه بر این، اخیراً تریلر دیگری از این اثر منتشر شده است که سبک‌های مختلف مبارزه او را به نمایش می‌گذارد. بازی Like a Dragon: Ishin در 21 فوریه (2 مارس) برای پلتفرم های پلی استیشن 4. پلی استیشن 5ایکس باکسون، Xbox سری X | سری ایکس باکس اس و کامپیوترهای شخصی در دسترس خواهند بود.