سریال Disney+ Ms. Marvel برای Mirror Spider-Man: No Way Home توییک VFX دریافت کردوقتی تصور می کنیم که روز کاری کوین فایگی رئیس استودیو مارول چگونه به نظر می رسد، ده ها صفحه در حال چرخش را تصور می کنیم که در حال سقوط به زمین در حالی که به چرخش بی پایان ادامه می دهند. با این حال، گاهی اوقات، یکی از آنها برای ادامه دادن به کمک نیاز دارد – این مورد در مورد یک خطای پیوستگی که اخیراً در سریال Disney+ Ms. Marvel یافت شد، صدق می کند.

این تغییر ابتدا توسط حساب طرفداران MsMarvelUK در توییتر مشاهده شد، که اشاره کرد که تصویر مجسمه آزادی به روز شده است. هنگامی که نماد شهر نیویورک در نبرد اوج مرد عنکبوتی بدون راه به خانه توسط داربست احاطه شده بود، مجسمه ظاهری مسی داشت (سبز کم رنگ نتیجه اکسید شدن پوشش مسی مجسمه است). مجسمه در حال بازسازی بود تا سپر کاپیتان آمریکا به مجسمه اضافه شود، اگرچه نبرد اسپایدی باعث افتادن سپر شد.

قبل از اینکه تیم VFX جادوی دیزنی خود را انجام دهد، مجسمه با ظاهر سنتی و اکسید شده خود در تیتراژ افتتاحیه خانم مارول ظاهر شد. با این حال، اکنون نگاهی به تیتراژ مجسمه مسی رنگ را نشان می دهد.

این یک تغییر جزئی است، اما در یک فرنچایز با تعداد زیادی داستان همزمان و شخصیت‌های تعاملی، جزئیاتی مانند این می‌تواند نه تنها به طرفداران کمک کند، بلکه خود استودیو نیز به ردیابی زمان و مکان وقوع اتفاقات کمک می‌کند. دنیای سینمایی مارول با تولیدات بسیار زیادی در طول سال‌ها مستعد اشتباهات مختلف بوده است، از جمله استفاده مجدد از بازیگران چندین بار برای چندین شخصیت.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.