سریال شرلوک هلمز جوان توسط گای ریچی در حال ساخت است

گای ریچی، کارگردان دو فیلم شرلوک هلمز، وظیفه ساخت سریالی بر اساس نسخه جوان این شخصیت را برای آمازون بر عهده گرفته است.

به قول دیگری اخبار سینما و تلویزیونسریالی جدید و متفاوت بر اساس شخصیت شرلوک هلمز در دست ساخت است. ورایتی گزارش داد که استودیو ام جی ام آمازون تایید کرده است که در حال توسعه اقتباسی از نسخه جوان شرلوک هلمز آرتور کانن دویل با همکاری گای ریچی است. شرلوک جوان توسط گای ریچی تهیه و کارگردانی می شود و پس از قهرمان فاینس تیفین قرار است نقش شرلوک هلمز جوان را بازی کند.

گای ریچی

گای ریچی قبلا هر دو فیلم شرلوک هلمز را با بازی رابرت داونی جونیور در نقش شرلوک هلمز کارگردانی کرده بود و قرار نیست این سریال به فیلم متصل شود. شرلوک هلمز جوان این فیلم توسط بری لوینسون در سال 1985 کارگردانی شد و پیش درآمدی برای فیلم های او نخواهد بود. سریال شرلوک جوان در 8 قسمت و بر اساس رمان ها ساخته می شود شرلوک هلمز جوان به کارگردانی اندی لین و از آمازون پرایم پخش خواهد شد.

قهرمان فاینس تیفین در وزارت جنگ ناشایست

شرلوک جوان در زمان حال می گذرد و قرار است داستان منشأ جدیدی را برای این شخصیت تعریف کند و او قرار است در 19 سالگی کار خود را در این سریال آغاز کند. ریچی قول داد که در این مجموعه شاهد نسخه جدید و هیجان انگیز این کارآگاه معروف باشیم که تا به حال ندیده ایم. آنها قصد دارند شخصیتی مرموز را به تصویر بکشند و نشان دهند که چگونه او به یک نابغه محبوب بین مردم تبدیل می شود.

بخوانید  نقد و بررسی Galaxy Book 3 Ultra; کم نقص ترین اولترابوک ویندوز

گای ریچی پیش از این در سریال The Ministry of Ungentlemanly Warfare با نقش اصلی فینز تیفین کار کرده بود و در حال حاضر فیلم Fountain of Youth را با بازی جان کرازینسکی، ناتالی پورتمن، ایزا گونزالس، دامنل گلیسون، لاز آلونسو، آرین موید و کارمن آگوگو برای اپل کارگردانی می‌کند. ریچی اخیرا فیلم Wife and Dog را نیز کارگردانی کرده است که پاییز امسال روی پرده های سینما خواهد رفت.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر