سرورهای فورتنایت از کار افتاده اند: چه زمانی سرورها برای فصل 3 فصل 5 بازخواهند گشت؟

پس از سه ماه بازی الهی، فصل اسطوره‌ها و مورتالز Fortnite به پایان رسید و فصل جدید، فصل 5 فصل 3: Wrecked نزدیک است. اما، در حال حاضر، در حالی که Epic Games به‌روزرسانی فصل را منتشر می‌کند، با Fortnite آفلاین در بلاتکلیفی گیر کرده‌ایم. این روش استاندارد است: ما حداقل چند ساعت قبل از هر فصل جدید استراحت می کنیم. اکنون فقط مسئله زمان است.

سرورهای فورتنایت از کار افتاده – فصل 5 فصل 3 چه زمانی شروع می شود؟

زمانی که سرورهای فورتنایت بازگردند، شروع فصل بزرگ تابستان امسال، با همکاری بزرگ با Fallout، یک بیوم جدید شبیه به بیابان، نوعی مکانیک جنگی جدید وسیله نقلیه و یک نبرد کاملاً جدید است. پاس پر از لوازم آرایشی جدید، مانند زره قدرت Brotherhood of Steel، که اپیک در تمام هفته در حال پخش آن بوده است.

این همکاری با Fallout یک همکاری مهم است که همه را هیجان زده کرده است، اما تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که منتظر باشیم تا Epic فورتنایت را دوباره آنلاین کند. اما این چه زمانی خواهد بود؟ متأسفانه، این سؤالی با پاسخ آسان نیست، زیرا زمان پیش‌بینی‌شده‌ای برای پایان این پنجره تعمیر و نگهداری وجود ندارد. به طور معمول، می توانید انتظار داشته باشید که فصل جدید Fortnite بین ساعت 7:00 صبح تا 10:00 صبح به وقت شرقی در روز راه اندازی – در این مورد، 24 مه – شروع شود، اگرچه استثنائات عمده ای وجود داشته است. برای مثال، زمانی که فصل گذشته شروع شد، نوعی نقص فنی وجود داشت که بازی را تا اواخر عصر آفلاین نگه داشت و Fortnite تقریباً یک روز آفلاین باقی ماند. اما این یک موقعیت بسیار غیرعادی بود.

بخوانید  سوپرمن و لوئیس برای فصل جدید تمدید کردند تا اینکه سریال Gotham Knights لغو شود

پس از بازگشت بازی، فصل 3 به لطف طوفان شن عظیمی که از جنوب وارد می شود، مجموعه ای از تغییرات را در جزیره بتل رویال ایجاد می کند. بزرگترین تغییر فوری، معرفی یک سرزمین بیابانی با چندین مکان جدید بزرگ مانند میدان نبرد Nitro Drome خواهد بود، و البته، این همکاری با Fallout قرار است بازیکنان زیادی را به خصوص پس از موفقیت این بازی جذب کند . اقتباس تلویزیونی

هنگامی که سرورها پشتیبان گیری شدند، در اینجا مروری کلی از همه چیزهای جدید در فصل 3 Fortnite Chapter 5 ارائه خواهیم کرد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر