سرقت کوین هارت از هواپیما در تریلر فیلم Lift


شبکه نتفلیکس نخستین تریلر فیلم Lift را پخش کرد که کوین هارت را مشغول سرقت از هواپیمای در حال پرواز نشان می‌دهد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شبکه نتفلیکس نخستین تریلر فیلم Lift (سرقت) با نقش‌آفرینی کوین هارت و گوگو امبتا-را را با طرفدارها به اشتراک گذاشته است. این فیلم اکشن کمدی در ابتدا برای نمایش در ماه اوت ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شده بود، اما تحت تأثیر اعتصاب انجمن بازیگران سینما و فدراسیون هنرمندان تلویزیون و رادیو آمریکا (SAG-AFTRA) به تعویق افتاد و اکنون در ۲۲ دی ۱۴۰۲ (۱۲ ژانویه ۲۰۲۴) از نتفلیکس پخش می‌شود.

دانلود ویدیو از آپارات

پوستر فیلم سرقت با نقش‌آفرینی کوین هارت

اف. گری گری، کارگردان فیلم The Italian Job (کسب‌وکار ایتالیایی) سکان هدایت فیلم Lift را در دست داشت. این فیلم ماجراهای یک گروه سرقت بین‌المللی را دنبال می‌کند که کلاه‌برداری‌های مختلفی، از جعل هویت گرفته تا پول‌شویی را انجام می‌دهند. پس از اینکه این گروه گیر مقامات می‌افتند، با پیشنهادی مواجه می‌شوند که نمی‌توانند رد کنند. آن‌ها باید یک محموله نیم میلیارد دلاری را از یک هواپیمای در حال پرواز بدزدند تا صرف فعالیت‌های مجرمانه نشود.

کوین هارت، گوگو امبتا-را، وینسنت دن آفریو، اورسولا کوربرو، بیلی مگنوسن، جیکوب باتالون، ژان رنو، سم ورثینگتون، پاول اندرسن، ویویک کالرا، کیم یون-جی و بورن گورمن در فیلم Lift به ایفای نقش می‌پردازند. دنیل کونکا وظیفه نگارش فیلم‌نامه این فیلم اکشن کمدی را برعهده داشت و کوین هارت، اف. گری گری، مت ریوز، سایمون کینبرگ، برنت اوکانر، پاتریشیا براگا، آدری چون، آدام کاسان و برایان اسمایلی به‌عنوان تهیه‌کننده پروژه فعالیت می‌کنند.

بخوانید  مرکز واقعی کیهان کجاست؟
تحریریه مجله بازی یک گیمر