ست‌های باکس سالگرد 20 سالگی اسکات پیلگریم B1G1 با 50 درصد تخفیف این هفته

جفت ست باکس سالگرد بیستمین سالگرد اسکات پیلگریم تنها تا چند ماه دیگر در دسترس خواهد بود. این مجموعه‌های گالینگور که سال گذشته اعلام شد، قرار است در 20 آگوست وارد بازار شوند. دو مجموعه برای انتخاب وجود دارد: یک نسخه بازسازی شده از نسخه اصلی سیاه و سفید یا یک نسخه رنگی. اما اگر از طرفداران پر و پا قرص Scott Pilgrim هستید و نمی‌خواهید چنین تصمیمی بگیرید، می‌توانید از خرید تارگت استفاده کنید، یکی را با 50 درصد تخفیف دریافت کنید و هر دو را دریافت کنید (تا 15 ژوئن). به سادگی برای یک حساب جوایز رایگان Target Circle ثبت نام کنید تا پیشنهاد را هنگام پرداخت تضمین کنید.

هدف – B1G1 50٪ تخفیف

آمازون

اگر قبل از انتشار قیمت در آمازون یا تارگت کاهش یابد، شما فقط کمترین قیمت ارائه شده از زمان سفارش خود را پرداخت خواهید کرد.

این اولین باری است که اسکات پیلگریم رنگی عرضه می شود. البته این مجموعه های شش جلدی بسیار گران هستند و هر کدام 250 دلار قیمت دارند. آمازون 10٪ تخفیف برای مجموعه رنگ ارائه می دهد. گفتنی است، اگر هر دو را در Target خریداری کنید، در مجموع 125 دلار پس انداز خواهید کرد. از طرف دیگر، می‌توانید یکی از مجموعه‌ها را با یکی از بسیاری از کتاب‌های دیگر و همچنین بازی‌های ویدیویی، بازی‌های رومیزی و موارد دیگر که واجد شرایط تبلیغ هستند، جفت کنید. تعدادی از کتاب‌های استفن کینگ و جی‌آر‌آی تالکین، از جمله چندین نسخه جمع‌آوری شده از معروف‌ترین آثار تالکین که در سرزمین میانه اتفاق می‌افتند، در این فروش به نمایش گذاشته می‌شوند.

بخوانید  بزرگترین بازی های منتشر شده در جولای 2023
به علاوه دارای لوگوی سبک PS2 است و بسیار جالب است.
به علاوه دارای لوگوی سبک PS2 است و بسیار جالب است.

طرفداران اسکات پیلگریم نه تنها می توانند بین نسخه رنگی یا نسخه سیاه و سفید بازسازی شده حماسه اسکات یکی را انتخاب کنند، بلکه هر دو مجموعه جعبه شامل تعدادی ویژگی اضافی نیز خواهند بود. مجموعه کتاب کمیک اختصاصی «ساخت اسکات پیلگریم»، یک برگه برچسب، و چندین مورد اسرارآمیز به مجموعه اضافه می‌شود که همگی در جعبه‌ای تزیین شده با آثار هنری جدید اومالی تحویل داده می‌شوند.

اگر فیلم اقتباسی ادگار رایت یا رمان های گرافیکی را از دست دادید، اسکات پیلگریم داستان اسکات و تلاش او برای به دست آوردن دختر رویاهایش، رامونا فلاورز را روایت می کند. تنها مشکل؟ هفت شریک سابق او، شرکای سابق رامونا، که در راه او ایستاده اند. در طول راه، اسکات و رامونا با گذشته خود کنار می آیند، زیرا رابطه آنها تقویت می شود و آنها بالغ تر می شوند.

اگر کاملاً آماده نیستید که چنین پولی را برای برخی از رمان های گرافیکی خرج کنید، جایگزین مقرون به صرفه تری وجود دارد. شما می توانید هر شش رمان گرافیکی را در یک جعبه شومیز شیک با قیمت 48 دلار تهیه کنید. هیچ یک از ویژگی‌های اضافی که نسخه لوکس سال آینده با آن عرضه خواهد شد را ندارد، اما دارای یک قاب زیبا و برخی طرح‌های جلد جذاب است.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر