سازندگان Valheim هیچ برنامه ای برای عرضه نسخه پلی استیشن و نینتندو سوییچ ندارند

جاناتان اسمارز گفت: «در حال حاضر ما روی ایکس باکس متمرکز هستیم، اما مشخص نیست در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. اگرچه استودیوی Iron Gate در حال حاضر قصد ندارد Valheim را روی پلتفرم های دیگر عرضه کند، اما ممکن است در آینده این وضعیت تغییر کند و کاربران پلی استیشن آن را تجربه کنند.

آخرین به‌روزرسانی بزرگ Valheim، بیوم Mistlands، یک رئیس، 9 موجود، بیش از 20 ماده خام و 24 آیتم قابل ساخت جدید را به بازی آورد. آپدیت بزرگ بعدی اکوسیستم Ashlands را نیز به ارمغان خواهد آورد. این بازی بر روی ایکس باکس وان موجود است و ایکس باکس سری ایکس ایکس باکس سری اس را می توان تجربه کرد.

استودیوی Iron Gate در حال حاضر تنها بر روی ایکس باکس متمرکز است و قصد ندارد Valheim را روی پلی استیشن و نینتندو سوییچ عرضه کند.

بازی Valheim اوایل این هفته با تریلر جدید Xbox Series S، PC Game Pass و Xbox Game Pass برای کاربران Xbox One و Xbox Series X در دسترس است. نسخه ایکس‌باکس والهایم مکانیزم‌های گیم‌پلی مشابه نسخه رایانه‌های شخصی را دارد و از عملکرد کراس پلتفرم با رایانه شخصی پشتیبانی می‌کند.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که استودیوی Iron Gate در حال حاضر برنامه ای برای عرضه Valheim روی پلی استیشن و نینتندو سوییچ ندارد. جاناتان اسمارزدر یکی از قسمت‌های اخیر پادکست Xbox Expansion Pass، توسعه‌دهنده ارشد استودیو Iron Gate اعلام کرد که تمرکز او اکنون فقط بر روی Xbox است.

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  سیستم مورد نیاز XDefiant اعلام شد