سازنده آینه سیاه دنباله USS Callister را اذیت می کند

در سال 2017، چارلی بروکر خالق Black Mirror فصل چهارم را با USS Callister افتتاح کرد، اپیزودی با بازی جسی پلمونز در نقش رابرت دالی، مردی که کلون های دیجیتالی همکارانش را در کلاسیک جهانی خود با الهام از Star Trek به دام انداخت. این برای کلون ها جهنم بود تا اینکه نانت کول (کریستین میلیوتی) شورشی را علیه دالی رهبری کرد. این اپیزود به قدری مورد استقبال قرار گرفت که بروکر از سال 2018 در مورد یک دنباله صحبت می کرد. اکنون ظاهراً ساخت دنباله آن شروع شده است.

بروکر در صحبت با هالیوود ریپورتر توضیح داد که چرا اینقدر طول کشید تا دنباله آن اتفاق بیفتد و اجازه داد که بازیگران دوباره متحد شوند.

بروکر گفت: “این چیزی بود که ما برای مدت طولانی در نظر داشتیم.” چندین تکرار وجود داشت، نسخه‌های متفاوتی که می‌خواستیم انجام دهیم و چندین سال در مورد آن‌ها بحث می‌کردیم. اما برنامه‌های زیادی برای حل کردن وجود دارد، و سپس همه‌گیری مانع شد. C این چیزی بود که به نظر می‌رسید. مثل اینکه قرار نبود این اتفاق بیفتد، و بنابراین وقتی این اتفاق افتاد، هیجان زده بودم، بنابراین، حتی نوشتن شخصیت ها برای من یک تجمل است.من اغلب آنها را ندارم. من هرگز چنین چیزی را در Black Mirror نداشتم، تا شخصیتی داشته باشم که بیش از یک قسمت زنده بماند! بنابراین بسیار سرگرم کننده بود و بعد از آن دیدن همه آنها در صحنه فیلمبرداری فوق العاده بود.”

بروکر این را پیشنهاد کرد شخصیت پلمونز نیز می تواند علی رغم سرنوشتش در قسمت قبلی بازگردد. او همچنین یک بوم بزرگتر را برای داستان طعنه زد.

بخوانید  سرویس گوگل Stadia به‌زودی تعطیل می‌‌شود

بروکر گفت: «ما داستان را از جایی که متوقف کردیم ادامه می دهیم. “و شخصیت های جدیدی نیز وجود دارند. چیزهای جدیدی در مورد جایی که آنها به پایان رسیدند در مقابل جایی که بودند، وجود دارد.”

فصل 7 آینه سیاه در سال 2025 از نتفلیکس پخش خواهد شد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر