ساخت بازی بعدی لارین استودیو به زودی آغاز خواهد شد

استودیو لاریان اکنون برای بازی بعدی خود آماده می شود و کارمندان این شرکت برای این منظور گرد هم آمده اند.

به لطف Baldur’s Gate 3، لاریان به یکی از موفق ترین استودیوها در صنعت بازی های ویدیویی تبدیل شده است. پس از موفقیت Baldur’s Gate 3، این استودیو اعلام کرد که این مجموعه را کنار گذاشته و یک IP جدید توسعه خواهد داد.

Sven Wink، مدیرعامل Larian ساعاتی پیش اعلام کرد که توسعه بازی بعدی این استودیو به زودی آغاز خواهد شد. اعضای شرکت جلسه ای برگزار می کنند تا در مورد چگونگی تسریع توسعه پروژه بعدی خود بحث کنند. Sven Wink همچنین هدف از این جلسه را برنامه ریزی رویکردهای شرکت برای آینده اعلام کرد.

او همچنین گفت که تیم روحیه بالایی دارد و مشتاقانه منتظر شروع یک سفر جدید است. با توجه به اینکه این استودیو با Baldur’s Gate 3 کار بسیار خوبی انجام داده است، جای تعجب نیست که اعضای آن تا این حد اعتماد به نفس داشته باشند.

با این حال، Sven Wink به پروژه مورد نظر خود اشاره ای نکرد. جالب اینجاست که این استودیو به طور همزمان دو بازی را توسعه خواهد داد و همانطور که قبلا اعلام کرده بودیم، می دانیم که این بازی ها بخشی از دنیای Dungeons and Dragons نخواهند بود.

استودیو لاریان اعلام کرد که تجربه بازی بعدی تنها به لطف نسل دهم کنسول ها امکان پذیر خواهد بود. Sven Wink همچنین پروژه بعدی خود را بهترین بازی خود اعلام کرد و انتظارات را به میزان قابل توجهی افزایش داد.

بخوانید  ایکس باکس سری ایکس سفید تمام دیجیتالی رؤیت شد

جدا از ساخت بازی های فوق العاده، این استودیو اخیراً از اشتباهات صنعت انتقاد کرده و کارمندانی را استخدام کرده که توسط استودیوهای دیگر اخراج شده اند. این تیم معتقد است که رمز موفقیت بازی، گوش دادن به صحبت های هواداران و رفتار درست با آنهاست.

برای اطلاعات بیشتر در آینده با یک گیمر همراه باشید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر