زیرنویس – زومجی

بازیکنان Warzone 2 پس از دریافت این به‌روزرسانی میان‌فصل، می‌توانند بسته‌های پرک از پیش ساخته شده را در جعبه‌های عرضه و ایستگاه‌های خرید پیدا کنند. Activision در مورد بسته های خارج از جعبه توضیح داد: “این بسته ها مزایای اساسی را برای اپراتورهای Warzone که هنوز افت بار خود را دریافت نکرده اند، ارائه می دهند.” همچنین جدید در این به‌روزرسانی، Deployable Buy Station و Gulag Entry Kit است که به بازیکنان فرصتی دوباره برای بازگشت به بازی‌ها پس از کشته شدن می‌دهد.

اکتیویژن جزئیات به‌روزرسانی میان‌فصل فصل سوم Call of Duty Modern Warfare 2 و Warzone 2 را اعلام کرد.

بازیکنان Pro-DMZ این شانس را خواهند داشت که با پیدا کردن یکی از ورودی های متعدد به یک مرکز زیرزمینی جدید به نام مجتمع Koschei، پاداش ارزشمندی کسب کنند. در این به روز رسانی، حالت بازی رتبه بندی شده Warzone 2 به عنوان یک تست بتا فعال می شود و دارای تنظیمات رقابتی، سیستم رتبه بندی پیشرفته و جوایز فصلی است.

حالت های چند نفره جدید در این به روز رسانی شامل Giant Infection خواهد بود. که می توان در نقشه های بزرگتر جنگ تجربه کرد. همچنین، بازی سه به سه تن به تن که به بازیکنان اجازه می‌دهد از بارگذاری‌های شخصی خود در حالت‌های Team Deathmatch و Kill Confirmed در نقشه‌های Gunfight استفاده کنند.

کوین دورانت در آپدیت نیمه‌فصل فصل 2 Call of Duty Modern Warfare

شما می توانید نظرات خود را در مورد این خبر با تیم یک گیمر و سایر کاربران در میان بگذارید.

نقشه جدید Alboran Hatchery یک نقشه چندنفره 6 در 6 با اندازه متوسط ​​با امکانات توربین بادی خواهد بود. اپیزود سوم Raid به دنبال ماموریت جدید پرایس، فرح و الکس است که در تونل‌های قطار قدیمی و یک پایگاه هسته‌ای شوروی سابق که در آن آب‌های اطراف برق گرفته است، به دنبال هادیر و یک کلاهک هسته‌ای دزدیده شده می‌گردند.

بخوانید  اعلام تاریخ انتشار بسته الحاقی جدید Far Cry 6

آپدیت فصل 3 Reloaded شامل دو تفنگ دستی کاملا اتوماتیک جدید FTAC Siege و GS Magna و ستاره های پرتاب مرگبار برای بازیکنان می شود تا از آنها به عنوان سلاح ثانویه استفاده کنند. سرانجام اکتیویژن اعلام کرد که در این آپدیت، کوین دورانت، ستاره بسکتبال، به عنوان اپراتور رسمی به بازی خواهد پیوست و برای مدت محدودی از طریق بسته ای ویژه در فروشگاه بازی در دسترس خواهد بود.

طبق آخرین اطلاعات منتشر شده توسط Activision، آپدیت Reloaded برای فصل سوم هر دو بازی Call of Duty Modern Warfare 2 و Warzone 2 در تاریخ 20 می (10 اردیبهشت) سال جاری منتشر خواهد شد. این آپدیت شامل یک نقشه چند نفره جدید، Raid Episode 3، یک تجربه جدید DMZ، دو تفنگ دستی تمام اتوماتیک و یک حالت بازی رتبه بندی شده برای Battle Royale Warzone 2 خواهد بود.