زک لاوین در فصل چهارم NBA 2K23 وارد دادگاه مرکزی شدVisual Concepts اعلام کرده است که فصل چهارم NBA 2K23 در تاریخ 13 ژانویه منتشر خواهد شد. فصل آینده محتوای جدیدی را به MyCAREER، MyTEAM، The W* و موارد دیگر اضافه می‌کند.

بازیکنان اکنون می‌توانند هر بار که MyCAREER را بازی می‌کنند، قفل پاداش‌های بیشتری را باز کنند، مانند یک پهپاد کنترل‌شده از راه دور که توانایی پوشاندن بازیکنان را دارد. زمانی که آنها به سطح 40 رسیدند می توان این را به دست آورد.

در حال پخش: نقد و بررسی ویدیوی NBA 2K23

همچنین یک رویداد سال جدید قمری در MyTEAM وجود خواهد داشت. رویداد پیش رو دستور کارها، چالش ها و کدهای قفل را ترکیب می کند و کسانی که رویداد را تکمیل می کنند می توانند یک کارت پخش کننده Galaxy Opal دریافت کنند. علاوه بر این، زک لاوین در این فصل به عنوان جایزه سطح 40 در مرکز توجه قرار خواهد گرفت و او همچنین یک چالش جدید برای امضای قرارداد در کنار تیم خود از بازیکنان دست‌چین شده بولز ارائه خواهد کرد.

بازیکنان همچنین می‌توانند از طریق The W* قفل محتوای متنوعی مانند کارت‌های لوگو، پوسته‌های 2KBreathrough، بسته‌های لباس و موارد دیگر را باز کنند. در فصل 4 همچنین بازیکنان WNBA مانند اریکا ویلر، نکا اوگوومیک، تیفانی میچل و کلسی میچل حضور خواهند داشت.

در نهایت، فصل آینده نیز دسته جدیدی از آهنگ ها را برای بازیکنان معرفی خواهد کرد. آنها می توانند به 10 آهنگ جدید که به طور انحصاری در بازی راه اندازی می شوند گوش دهند.علاوه بر این، آهنگ Dayne Carter نیز برای اولین بار عرضه خواهد شد. همچنین بیت‌هایی از Bizness Boi و Big Duke وجود خواهد داشت که بازیکنان می‌توانند با آن‌ها ترکیب شوند.

برای اخبار بیشتر GameSpot، این داستان ها را بررسی کنید:

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.